کد خبر: 4015609
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
شیخ عکرمه صبری:
رئیس هیئت عالی اسلامی فلسطین تأکید کرد: رژیم صهیونیستی افسار شهرک‌نشینان را برای ایجاد اخلال در امنیت شهر قدس و ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی بیت‌المقدس رها کرده است.

شیخ عکرمه صبری

به گزارش ایکنا به نقل از فلسطین الیوم، شیخ عکرمه صبری، دیروز، اول آذر در گفت‌وگو با رادیو صوت القدس گفت: هرج و مرج و راهپیمایی‌هایی با شعارهای نژادپرستانه علیه اهالی بیت المقدس که روز یکشنبه رخ داد، مؤید این است که رژیم اشغالگر صهیونیستی از تحرکات شهرک‌نشینان حمایت می‌کند و شهر قدس از دیروز به یک پادگان نظامی تبدیل شده است که عرصه را بر اهالی این شهر تنگ کرده و از رسیدن آنها به مسجد الاقصی جلوگیری می‌کند.
 
عکرمه صبری ادامه داد: رژیم اشغالگر و شهرک‌نشینان صهیونیست، با حمله به خودروهای فلسطینیان، از آنها انتقام می‌گیرند و این بدان معناست که دستگاه‌های امنیتی صهیونیستی در این اقدامات دست دارند.
 
وی ضمن درخواست از فلسطینیان برای حرکت به سمت مسجد الاقصی گفت: مردم فلسطین با وجود فشارهای رژیم صهیونیستی برای رسیدن به مسجد الاقصی مصر هستند. لذا فشار بیش از حد بر فلسطینیان موجب انفجار و خشونت خواهد شد و ما نسبت به رفتار و گستاخی شهرک‌ نشینان صهیونیست هشدار می‌دهیم.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: