کد خبر: 4017776
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
امیر سرلشکر موسوی:

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با تأکید مقام معظم رهبری بر عزت‌بخشی نیروی دریایی ارتش و لزوم افزایش هرچه بیشتر آمادگی‌های حرفه‌ای، فنی و علمی، مسئولیت همه ما سنگین‌تر شد؛ چراکه مأموریت حفظ و ارتقای عزت را دریافت کرده‌ایم که لازمه آن افزایش توان و آمادگی رزمی است.

سرلشکر موسوی

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش به مناسبت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور در سیرجان، روز نیروی دریایی را به کارکنان مرکز آموزش و آمادگاه این نیرو و خانواده‌های آنها تبریک گفت.

وی همچنین از بخش‌های گوناگون مرکز آموزش شهدای وظیفه و آمادگاه بازدید و با تعدادی از کارکنان به‌صورت چهره‌به‌چهره دیدار کرد.

فرمانده کل ارتش در جمع تعدادی از کارکنان پایور و وظیفه، ضمن تبریک روز نیروی دریایی ارتش، با تبیین تقریظ فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) در مورد مأموریت ناوگروه 75 یادآور شد: با تأکید مقام معظم رهبری بر عزت‌بخشی نیروی دریایی ارتش و لزوم افزایش هرچه بیشتر آمادگی‌های حرفه‌ای، فنی و علمی، مسئولیت همه ما سنگین‌تر شد؛ چراکه مأموریت حفظ و ارتقای عزت را دریافت کرده‌ایم که لازمه آن افزایش توان و آمادگی رزمی است.

وی اضافه کرد: کار هم‌رزمان ما در نیروی دریایی ارتش در مأمویت ناوگروه 75 و سایر مأموریت‌های عملیاتی بسیار عظیم و ستودنی است، اما آنچه آن را برکت داد و منور و متجلّی کرد، دو پیام فرماندهی معظم کل قوا در بازگشت ناوگروه و تقریظ اخیر معظم‌له بود.

امیر سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: حقیقتاً این جلوه ناشی از «اشاره ولایت» است و ما از خدا می‌خواهیم که همه امورمان مشمول این «اشاره ولایت» باشد و ما را قدردان نعمت بزرگ ولایت قرار دهد و سایه پربرکت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را تا ظهور حضرت امام زمان(عج) و در کنار ایشان بر سر ما مستدام بدارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: