کد خبر: 4031939
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
مدیرحوزه‌های علمیه کشور:

مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی، جنایات عربستان سعودی، امارات و همدستانشان در یمن را به شدت محکوم کرد.

آیت الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور

به گزارش ایکنا، آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی به زبان عربی که نسخه‌ای از آن امروز جمعه 8 بهمن به دست خبرنگار ایکنا رسید، جنایت علیه ملت یمن را به شدت محکوم کرد.

در بخش‌هایی از این پیام آمده است:

ریختن خون زن و مرد و کودک بی‌گناه یمنی، عملی ناشی از ترس و برای بالا بردن روحیه پس از چشیدن طعم موشک‌های انصارالله در خانه‌هایشان است.

ما به پایداری ملت مظلوم و شجاع یمن در مواجهه با دشمن ترسو شهادت می‌دهیم و بر حق آن‌ها در پاسخ به این جنایات وحشیانه در زمان و مکان مناسب بر اساس آیه شریفه «أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّـهَ عَلَیٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ» تأکید می‌کنیم.

پیروزی همراه مؤمنین و این وعده الهی است و به برادرانمان در یمن تاکید می‌کنیم پایدار باشید که به اذن خداوند پیروزی همراه شماست.

 جنایات وحشیانه اخیر عربستان سعودی و امارات نشانه‌ای از شکست آن‌ها در میدان نبرد است. ما یقین داریم که ظلم سعودی و اماراتی بر علیه ملت مظلوم یمن به زودی از بین خواهد رفت و این وعده الهی و تخلف ناپذیر است.

به متجاوزان سعودی و اماراتی و هم‌پیمانانشان نصیحت می‌کنیم از عاقبت طغیانگران قبلی از فرعون گرفته تا صدام عبرت بگیرند. عاقبت آنان را در نظر داشته باشند چراکه آن‌ها نیز در همین مسیر حرکت می‌کنند و عاقبت‌شان همین عاقبت خواهد بود.

 به همه اندیشمندان، فرهیختگان و امت اسلامی یادآوری می‌کنیم که نسبت به وظیفه‌شان در یاری رساندن به ملت مظلوم یمن اهتمام جدی داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: