جنایات آل‌سعود آمیزه‌ای از تروریسم و فریبکاری است
کد خبر: 4042408
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۳

جنایات آل‌سعود آمیزه‌ای از تروریسم و فریبکاری است

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نجباء در واکنش به اعدام بیش از 80 شهروند معارض عربستانی به‌دست رژیم آل‌سعود، این اقدام را جنایتی علیه بشریت و نقض حقوق بشر توصیف کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نجباء، مهندس نصر الشَمَّری در پیامی توئیتری نوشت: رژیم وهابی سعودی همچنان به نقض حقوق‌بشر و دشمنی با انسانیت ادامه می‌دهد. جنایت روز گذشته از جمله شدیدترین جنایات این رژیم به‌شمار می‌رود که طی آن، جمعی از شهروندان شیعه عربستانی و اتباع سایر کشورها که در پی آزادی و عدالت و کرامت بودند، اعدام شدند.

وی با تأکید بر اینکه رژیم سعودی از طریق متهم کردن قربانیان به اقدامات تروریستی، درصدد فریب افکار عمومی است، ادامه داد: این رژیم با گرایش‌های طایفه‌گرایانه ضدانسانی و کارنامه‌ای مملو از جنایت و تروریسم سیاه، نه‌تنها برای منطقه بلکه برای اغلب کشورهای دنیا تهدیدی بزرگ محسوب می‌شود.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نجباء ضمن فرا خواندن همه شرافتمندان و آزادگان جهان برای مقابله با رفتارهای غیرانسانی، مفتضحانه و جنایت‌بار آل‌سعود، بیان کرد: این سوابق جنایی روزبه‌روز به سست شدن پایه‌های رژیم سعودی و زوال ابدی آن منجر می‌شود؛ چراکه گزند ظالم به خودش بازمی‌گردد.

انتهای پیام
captcha