کد خبر: 4059233
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱

به‌مناسبت درگذشت عالمِ واعظِ درس‌آموز استاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا، ویراست جدید کتاب «نکته‌ها از گفته‌ها» به زودی توسط نشر نور معارف منتشر خواهد شد.

ویراست جدید کتاب «نکته‌ها از گفته‌ها» اثر آیت‌الله فاطمی‌نیا منتشر می‌شودبه گزارش ایکنا، این مجموعه دو جلدی حاوی گفتارهای جذاب و شیرین از سخنرانی‌های این عارف سالک و استاد اخلاق است.

در حال حاضر نسخه دیجیتالی این اثر از طریق اپلیکیشن طاقچه قابل دریافت و مطالعه است.

 «نکته‌ها از گفته‌ها» گزیده‌هایی است‌ از مجموعه سخنرانی‌های استاد سخن و دانشمند فرزانه مرحوم آیت‌الله حاج سید عبداللّه فاطمی‌نیا که در حسینیه الزهرا(س) ایراد شده است‌.

مسجد و حسینیه الزهرا(س) از مراکز تبلیغی فرهنگی شهر مشهد است‌ که در ایام حضور مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی بهجت(ره) میزبان جلسات ایشان بوده است. اغلب سخنرانی‌های ایراد شده در این کتاب‌، در محضر ایشان بوده است‌.

«نکته‌ها از گفته‌ها» مطالبی است کاربردی در زمینه‌های گوناگون به‌ویژه اخلاق و عرفان‌ و باید به این مطالب با همین دید نگریست‌. شما در این نکته‌ها، برنامه‌های صحیحِ درست زیستن را می‌آموزید و چه کاری مهم‌تر برای آدمی از اینکه بداند چگونه باید زندگی کند.

این اثر ارزشمند در سال‌های گذشته در قالب مجموعه‌ای سه جلدی توسط واحد فرهنگی مسجد و حسینیه‌الزهراء (س) مشهد مقدس در شش‌نوبت به چاپ شده و اینک به توفیق الهی و طی چند روز آینده ویراست جدید این مجموعه در قالب دو جلد توسط «نشر نور معارف» به چاپ خواهد رسید.

در این مجموعه دوجلدی شاهد نکته‌های‌ برگزیده از سایر سخنرانی‌های این عالمِ واعظِ درس‌آموز نیز خواهید بود. به اطلاع علاقه‌مندان و مشتاقان مباحث اخلاقی می‌رسانیم در حال حاضر نسخه دیجیتالی این اثر از طریق اپلیکیشن طاقچه قابل دریافت و مطالعه است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: