کد خبر: 4073601
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳

دیدگاه‌های فقهی در باب نشوز زوجه بر مبنای اصل معروف بررسی می‌شود

نشست علمی «ارزیابی دیدگاه‌های فقهی در باب نشوز زوجه بر مبنای اصل معروف» در راستای برگزاری اولین کنفرانس بین‌المللی خانواده و تربیت معنوی برگزار می‌شود.

 نشست علمی «ارزیابی دیدگاه‌های فقهی در باب نشوز زوجه بر مبنای اصل معروف» برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا، نشست علمی «ارزیابی دیدگاه‌های فقهی در باب نشوز زوجه بر مبنای اصل معروف» در راستای برگزاری اولین کنفرانس بین‌المللی خانواده و تربیت معنوی برگزار می‌شود. 
 
بیست و ششمین پیش‌نشست آنلاین اولین کنفرانس بین‌المللی خانواده و تربیت معنوی با همکاری مشترک پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم به میزبانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار خواهد شد. 
در این نشست رضا دهقان‌نژاد، استاد فقه و حقوق اسلامی ارائه‌دهنده این بحث است و داود نوجوان، کارشناس فقه و حقوق اسلامی همچنین پروانه علائی کلجاهی کارشناس روانشناسی و مطالعات زنان ناقدین جلسه هستند و دبیر علمی نشست هم بر عهده سیف‌الله احدی، کارشناس فقه و حقوق اسلامی است. 
 
لینک جلسه مجازی مربوط به ارزیابی دیدگاه‌های فقهی در باب نشوز زوجه بر مبنای اصل معروف به نشانی؛ http://vc8.viannacloud.ir/rdt7ic4c1j50/
https://www.instagram.com/p/CgeNorcAP6o/?igshid=MDJmNzVkMjY= در دسترس علاقه‌مندان است. این نشست ساعت 11 روز چهارشنبه 4 مردادماه برگزار می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha