کد خبر: 4081305
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۲
ویژه معلمان؛

دوره تربیت مربی با موضوع کتاب‌های کار فهم قرآن برگزار می‌شود

دوره فشرده تربیت مربی با موضوع آموزش کتاب‌های کار فهم قرآن از سوی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

قرآنبه گزارش ایکنا، دوره تربیت مربی فشرده با موضوع آموزش کتاب‌های کار فهم قرآن و مهم‌ترین مشخصات دوره‌های رشد ویژه مربیان و معلمان دارای سابقه تدریس برای نوجوانان ابتدایی یا دبیرستانی در تهران و شهرستان از سوی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

این دوره با هدف جذب برای فعالیت در مراکز آموزشی، تربیتی و کلاس‌های محلی با حضور مریم‌ ادیب، از مدرسان مباحث تدبر و دوره‌های رشد و تفکر برپا می‌شود.

این دوره آموزشی، برای شهرستانی‌ها به صورت مجازی و برای فعالان تهرانی‌ به صورت نیمه‌حضوری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با دنبال کردن صوت‌ها و کارگاه‌ها در طی شهریورماه متناسب با وقت و امکان خودشان در آن شرکت کنند.

علاقه‌‌مندان می‌توانند از طریق تکمیل فرم ثبت‌نام موجود در لینک https://formaloo.com/ihwqz نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

این دوره در روزهای 7، 9، 12 و 14 شهریورماه از ساعت 9 تا 13 به صورت حضوری در محل حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) در منطقه پونک به نشانی بلوار اشرفی اصفهانی نرسیده به میدان پونک، کوچه شهید هفت‌لنگ (گلزار یکم سابق)، پلاک ۳۴ برگزار می‌شود.

مباحث آفلاین بعدی نیز در گروه ایتا و بله به ترتیب به نشانی Eitaa.com/amanatdaran و https://ble.ir/amanatdaran بارگذاری می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha