کد خبر: 4081885
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷

حماس: عمليات نابلس بيانگر ناتوانی اسرائیل در رویارویی با مقاومت بود

جنبش حماس با تبریک عملیات مقاومتی سحرگاه امروز در نابلس این عملیات را نشانه‌ای از ناتوانی رژیم صهیونیستی برای رویارویی و درهم شکستن مقاومت فلسطین در کرانه باختری توصیف کرد، از سویی جهاد اسلامی نیز این عملیات را تبریک گفت.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، جنبش مقاومت اسلامی حماس ضمن تبریک عملیات مقاومتی امروز در شهر نابلس که به زخمی‌شدن دو صهیونیست اشغالگر منجر شد، تأکید کرد که این عملیات بار دیگر شکست عملیات اخیر دشمن صهیونیستی علیه مقاومت فلسطین در کرانه باختری موسوم به «عملیات موج‌شکن» را ثابت کرد.

حماس تأکید کرد: این عملیات نشان داد که ما در مقابل یک خیزش سراسری و روزافزون در کرانه باختری قرار داریم که تا زمان تحقق اهداف ملت فلسطین خاموش نخواهد شد.

در بیانیه حماس آمده است: مقاومت فلسطین در عملیات نابلس ثابت کرد که دشمن صهیونیستی به رغم تمامی بازداشت‌ها و ترورها، قادر به پایان‌دادن به مقاومت در کرانه باختری نیست و ترور شهید ابراهیم النابلسی و دیگر دوستانش موجب شعله‌ورتر شدن مقاومت در نابلس و سراسر کرانه باختری خواهد شد.

حماس افزود: ملت و مقاومت فلسطین اکنون این معادله را برقرار کرده‌اند که هرگونه حمله و یورش به شهرهای کرانه باختری توسط نظامیان و شهرک‌نشینان اشغالگر با مقابله همه‌جانبه و قاطع مقاومت روبه‌رو خواهد شد و اشغالگران حق ورود به هیچ منطقه فلسطینی نشینی را نخواهند داشت.

از سویی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز با انتشار بیانیه‌ای عملیات سحرگاه امروز نابلس در برابر شهرک‌نشینان افراطی را تبریک گفت.

لازم به ذکر است که مبارزان مقاومت بامداد امروز سه‌شنبه به سمت خودروی 5 نفر از شهرک‌نشینان صهیونیست پس از ورود به شهر نابلس آتش گشودند که طی آن دو صهیونیست زخمی شدند. مبارزان فلسطینی این خودرو را به آتش کشیده و به سلامت محل را ترک کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha