کد خبر: 4091953
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷

دومین روز از یازدهمین مسابقات بین‌المللی قرآن در کویت + عکس

شرکت‌کنندگان در دومین روز از یازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در میان استقبال گسترده مردم به رقابت پرداختند.

به گزارش ایکنا به نقل از خبرگزاری کویت، شرکت‌کنندگان در دومین روز از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم رقابت خود را پی گرفتند. این مسابقات با استقبال گسترده مردم این کشور مواجه شده است.

 روز جمعه، 22 مهر و در دومین روز این مسابقات 13 نفر در رشته‌های حفظ، تلاوت و تجوید از کشورهای مختلف به رقابت با یکدیگر پرداختند. در این دوره مسابقات 126 نفر از کشورهای مختلف حضور یافته‌اند.

یازدهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی قرآن کویت از پنجشنبه، ۲۱ مهرماه پس از دو سال تعطیلی به خاطر شرایط کرونایی دنیا، آغاز به کار کرد.

در این دوره از مسابقات شجاع زویدات از خوزستان در رشته حفظ کل همراه با قرائات دهگانه، علی غلام‌آزاد از استان زنجان در رشته حفظ کل قرآن و رضا رضایی از استان گیلان در رشته حفظ کل در بخش شکوفه‌ها به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران حضور دارند.

بر اساس گزارش ایکنا، علی غلام‌آزاد، اولین نماینده کشورمان در یازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کویت جمعه، 22 مهر در رشته حفظ کل قرآن به سؤالات هیئت داوران پاسخ داد.

شجاع زویدات دیگر نماینده کشورمان در این مسابقات نیز امروز، شنبه ۲۳ مهرماه در رشته حفظ کل قرآن کریم بر اساس اختلاف قرائات به روی جایگاه می‌رود و به سؤالان هیئت داوران پاسخ می‌دهد.

سومین نماینده کشورمان در این مسابقات رضا رضایی، حافظ کل قرآن کریم در بخش نوجوانان(شکوفه‌ها) نیز یکشنبه، ۲۴ مهرماه روی سکوی رقابت‌ها حاضر خواهد شد.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی برگزارکنندگان مسابقات، یازدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کویت تا ۲۷ مهرماه در جریان خواهد بود و این رقابت‌ها از طریق کانال یوتیوب وزارت اوقاف کویت برای علاقه‌مندان قابل مشاهده است.

دومین روز از مسابقات بین‌المللی قرآن در کویت+عکس

دومین روز از مسابقات بین‌المللی قرآن در کویت+عکس

دومین روز از مسابقات بین‌المللی قرآن در کویت+عکس

دومین روز از مسابقات بین‌المللی قرآن در کویت+عکس

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha