کد خبر: 3821633
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
در احکامی از سوی طیبی؛
گروه دانشگاه ــ رئیس جهاددانشگاهی در احکامی جداگانه، اعضای شورای سیاست‌گذاری تلویزیون اینترنتی این نهاد و نماینده‌ خود در این شورا و مدیر راه‌اندازی این تلویزیون را منصوب کرد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، سیدحمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی، طی احکام جداگانه‌ای، ابوالقاسم رئیسی را به عنوان مدیر راه‌اندازی و عضو شورای سیاست‌گذاری تلویزیون اینترنتی این نهاد، محمدحسین ایمانی خوشخو، عیسی علیزاده، سیدمحمدجواد شوشتری و علی متقیان را به عنوان دیگر اعضای شورا و همچنین علی‌رضا زجاجی را به‌ عنوان نماینده‌ خود در شورای سیاست‌گذاری منصوب کرد.

در حکم اعضای شورای سیاست‌گذاری تلویزیون اینترنتی و نماینده‌ رئیس جهاددانشگاهی در این شورا آمده است:
 
نظر به اهمیت حرکت در مسیر توزیع عادلانه و منصفانه خدمات قابل ارائه توسط جهاددانشگاهی به مردم شریف ایران اسلامی، انتشار دیدگاه‌های تخصصی کارشناسان خبره در رفع مشکلات و نارسایی‌های کشور و اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و دستاورد‌های علمی و فرهنگی این نهاد از طریق رسانه‌ نوین تلویزیون اینترنتی جهاددانشگاهی، نظر به سوابق و تجارب ارزنده‌تان، برای مدت دو سال به عنوان «عضو شورای سیاست‌گذاری تلویزیون اینترنتی جهاددانشگاهی و نماینده‌‌ خود در این شورا» منصوب می‌نمایم.

انتظار می‌رود با توجه به نقش مهم این رسانه، مساعی خود را به منظور تسریع و تسهیل بازتاب محتوای تولید شده در حوزه‌های خطیر فرهنگ و فناوری به بهترین شکل ممکن و نیز جلب مشارکت واحد‌های سازمانی جهاددانشگاهی برای پشتیبانی علمی و عملی از این اقدام، به کار بگیرید.

همچنین در متن حکم ابوالقاسم رئیسی در جایگاه مدیر راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی جهاددانشگاهی آمده است:
با عنایت به ضرورت راه‌اندازی و ایجاد رسانه نوین تلویزیون اینترنتی جهاددانشگاهی‌، جنابعالی را با حفظ سمت در جایگاه «مدیر راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی جهاددانشگاهی» منصوب می‌نمایم. امید است با توکل به خدای متعال و بهره‌گیری از حداکثر توان مجموعه و همکاری همکاران مساعی خود را در جهت دستیابی به اهداف ذیل در چارچوب مصوبات شورای سیاست‌گذاری معطوف داشته و در جهت تحقق شایسته‌‌ آن‌ها اقدامات لازم را معمول فرمایید. مزید توفیقات شما را از درگاه الهی مسألت دارد؛

۱. برقراری ارتباط منظم و منطقی و مستمر بدنه کارشناسی و نخبگان جامعه با مجموعه دولت و نظام برای انعکاس نقد‌های تخصصی آنان و ارائه نظرات و پیشنهادات در جهت رفع مشکلات و موانع پیشرفت کشور.
۲. حرکت در مسیر توزیع عادلانه و منصفانه خدمات قابل ارائه توسط جهاددانشگاهی به مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی
۳. انتشار دیدگاه‌های تخصصی کارشناسان خبره
۴. اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و دستاورد‌های علمی و فرهنگی جهاددانشگاهی
۵. تولید و انتشار محتوای فاخر در حوزه‌های خطیر فرهنگ، فناوری و آموزش‌های مهارتی به بهترین شکل ممکن

یادآور می‌شود، تلویزیون اینترنتی یا IPTV این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازد که بتوانند برنامه‌‌ تلویزیونی خود را از میان یک مرجع بزرگ انتخاب کنند و در بستر اینترنت، تلویزیون هوشمند و اپلیکیشن تماشا کنند.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: