کد خبر: 3843094
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
گروه حوزه‌های علمیه – با حضور اساتید و کارشناس پنجمین نشست از سلسله نشست‌های کمیته‌های تخصصی اربعین در جامعة‌المصطفی(ص) واحد اصفهان برگزار شد.

کمیته تخصصی اربعین در نمایندگی اصفهان جامعةالمصطفی(ص) برگزار شد

به گزارش ایکنا، در این نشست که با حضور مسئولان کمیته‌های تخصصی و فعال فرهنگی ویژه اربعین حسینی و طلاب آتش به اختیار فعالیت‌های فرهنگی با محوریت محرم و اربعین حسینی برگزار شد به موضوعات متعدد پشتیبانی، محتوایی و فرصت‌های موجود اشاره شد.

این گزارش می‌افزاید: این نشست‌ها به منظور تقویت هماهنگی طلاب و کارکنان مجتمع آموزش عالی اصفهان در سفر اربعین حسینی(ع) است که تاکنون پنج جلسه و نشست با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین ملکی، رئیس جامعةالمصطفی(ص) واحد اصفهان برگزار شده است.

در این جلسات، مسئولان کمیته‌های تخصصی اربعین حسینی(ع) و طلاب فعال، ضمن بررسی آسیب‌ها، فرصت‌ها و ضعف‌ها و قوت‌های سفر اربعین سال ۹۷، حجم کمی و کیفی پیشرفت امور محوله را مورد توجه قرار دادند.

تعیین کمیته‌های تخصصی و تبیین و ابلاغ شرح وظایف هر کمیته، هزینه‌های ثبت نام و تأیید نهایی افراد پس از استعلام از حوزه‌های مربوط، نحوه پرداخت وام اربعین به زائران و راهکار‌های تسهیل خدمات به طلاب و...، از موضوعات مطرح در این نشست بود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: