کد خبر: 3844039
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷
گروه بین‌الملل ــ ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب «تراتیل سجادیه»، از دیروز، 30 شهریورماه، در بین‌الحرمین کربلای معلی افتتاح شد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از وب‌سایت شبکه جهانی «الکفیل»، در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تراتیل سجادیه که از دیروز آغاز شده و  فعالیت خود را به مدت 10 روز ادامه می‌دهد، علاوه بر ناشران عراقی، 85 ناشر از کشورهای مختلف جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران، لبنان، تونس و آمریکا حضور دارند.

این نمایشگاه که به همت آستان عباسی در حال برگزاری است، در سه بخش فرهنگی، معارف اسلامی و علوم انسانی، کتب، مجلات و نشریات مختلف ارائه شده است.

در بخش فرهنگی این نمایشگاه‌، کتب، ماهنامه‌ها و فصلنامه‌های مختلفی با موضوعات دینی، اخلاقی، تربیتی و دانشگاهی برای گروه‌های مختلف سنی ارائه شده است.

در بخش معارف اسلامی و علوم انسانی نیز کتب و مجلات قرآنی چاپ مرکز آموزش قرآن کریم وابسته به آستان حضرت عباس(ع) به چشم می‌خورد.

یادآور می‌شود، نمایشگاه کتاب تراتیل سجادیه در حاشیه جشنواره‌ای به همین نام، برای ششمین سال متوالی برگزار شده است. عنوان جشنواره امسال «عدالت اجتماعی در رساله حقوق امام سجاد(ع)» انتخاب شده که از فردا، اول مهرماه، آغاز شده است و هدف از انتخاب این نام، توجه به شخصیت امام زین‌العابدین(ع) به ویژه رساله حقوق ایشان بیان شده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: