کد خبر: 3855559
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
گروه بین‌الملل ــ هزار و 732 قاری و حافظ در دو بخش بانوان و آقایان در مرحله مقدماتی بیست‌وسومین دوره مسابقات ملی جایزه قرآن و سنت «شارجه» امارات، که تا 20 روز ادامه دارد، در حال رقابت هستند.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از خبرگزاری رسمی امارات (وام)، مرحله مقدماتی این مسابقات از روز پنجشنبه، 16 آبان‌ماه، آغاز شد و به مدت 20 روز ادامه دارد.

این رقابت‌ها به همت مؤسسه قرآن و سنت شارجه و در محل این مؤسسه واقع در منطقه «اللیة»  شهر شارجه در حال برگزاری است و امسال با استقبال بسیار گسترده‌ای از سوی قراء و حفاظ این کشور مواجه شده است.

بیست‌‌وسومین دوره مسابقات ملی جایزه قرآن و سنت شارجه امارات در 10 رشته مختلف حفظ قرآن، 5 رشته حفظ حدیث و سه رشته ویژه افراد دارای نیازهای خاص برگزار شده است.

عمر الشامسی، مدیر مؤسسه قرآن و سنت شارجه در این باره گفت: مجموع جوایز این دوره از مسابقات که با حمایت اتحادیه تعاونی شارجه تأمین شده است، به یک میلیون درهم می‌رسد.

وی با اشاره به استفاده از سامانه الکترونیکی برای داوری این دوره از مسابقات، گفت: در حال حاضر داوری در دو بخش قرآن و حدیث کاملاً به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: