کد خبر: 3879747
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
شهرداری تهران منتشر کرد؛
اداره‌کل فرهنگی شهرداری تهران در آستانه نوروز ۹۹، اعیاد رجبیه و شعبانیه با هدف جذب و دریافت ایده‌های اجرایی، فرهنگی و هنری از گروه‌های مردمی، فراخوان عمومی منتشر کرد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل روابط‌عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، این معاونت در چارچوب رویکرد «تهران، شهری برای همه» و با هدف شناسایی، ظرفیت‌سازی، جلب مشارکت و حمایت از فعالیت‌های خلاقانه گروه‌های  فرهنگی هنری، مجریان ویژه برنامه‌های اعیاد رجبیه، شعبانیه، استقبال از نوروز و نورزگاه ۱۳۹۹ شامل؛ مؤسسات فرهنگی و هنری، انجمن‌های هنری، کانون‌های دانشجویی، خیریه‌ها و سمن‌های فرهنگی هنری را از طریق فراخوان عمومی انتخاب می‌کند.

دبیرخانه این ویژه‌برنامه مستقر در اداره کل فرهنگی شهرداری تهران از ۲۹ بهمن‌ماه تا ۲۹ اسفندماه سال جاری، آماده دریافت پیشنهادات در قالب دو بسته؛ «ایده‌های اجرایی و برآورد هزینه»، «مستندات شامل مجوز و پروانه فعالیت از ارگان‌های ذی‌ربط، رزومه و نمونه فعالیت مرتبط» است.

موضوعات فعالیت‌های فرهنگی هنری درج شده در این فراخوان «موسیقی»، «نمایش»، «کاروان‌گردانی (کارناوال) در سطح شهر»، «دالان نقش»، «بازی و سرگرمی»، «طراحی و اجرای استیج»، «خدمات جانبی» و پیشنهاد‌های خلاقانه دیگر است.

شرایط شرکت در فراخوان به این شرح است؛ «ارائه مجوز و پروانه فعالیت از ارگان‌های ذی‌ربط برای فعالیت در شهر تهران»، ارائه مستندات و سوابق کاری در زمینه‌های مرتبط با موضوعات فراخوان.

گروه‌های فرهنگی هنری علاقه‌مند برای شرکت در این فراخوان و ارائه طرح‌ها، پیشنهاداتشان و شرکت در برنامه‌های نوروزگاه ۱۳۹۹ برای دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند پرتال معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به نشانی http://farhangi.tehran.ir مراجعه کنند، یا با اداره کل فرهنگی شهرداری تهران به نشانی بزرگراه شهید گمنام، ابتدای اتوبان کردستان، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، طبقه سوم، (شماره تماس ۹۶۰۲۱۶۲۵) تماس بگیرند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: