کد خبر: 3902391
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
پویش ماه مهربانی هم‌راستا با برنامه‌های شهرداری تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان، برای دختران ۹ تا ۱۳ سال در قالب کمپین فضای مجازی برگزار شد و توانست مشارکت بیش از سه هزار دختر روزه اولی و خانواده ایشان را جلب کند.

به گزارش ایکنا به نقل  از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، پویش ماه مهربانی هم راستا با برنامه‌های شهرداری تهران به مناسبت ماه مبارک رمضان، برای دختران ۹ تا ۱۳ سال در قالب کمپین فضای مجازی برگزار شد و توانست مشارکت بیش از سه هزار دختر روزه اولی و خانواده ایشان را جلب کند.
 
هدف از برگزاری این پویش تشویق و تکریم نوجوانانی که کم سن‌ترین شهروندان روزه‌دار هستند و کمک به خانواده‌های دینداری بوده است که تلاش می‌کنند فرزندان خود را به روزه‌داری و انجام فرایض تشویق کنند.

این برنامه سال گذشته با عنوان جشن روزه اولی‌ها، در سطح محلات و مناطق برگزار شد، اما در سال ۹۹ به دلیل شیوع کرونا، در قالب پویش در فضای مجازی و بیل بورد‌های شهری با دو گروه مخاطب شهروندان و فرزندان پرسنل شهرداری اجرا شد.

در پویش «ماه مهربانی» از علاقه‌مندان دعوت شده بود تا از فعالیت‌های خود با چهار موضوع سفره افطار با میزبانی من و مادرم، نیایشگاه کوچک من، فراغت و سرگرمی در خانه و همچنین فعالیت‌های پیش بینی شده در تقویم ویژه سی روزه، تصویر و فیلم تهیه کرده و در مسابقه‌ای که به همین منظور ترتیب داده شده شرکت کنند.

گفتنی است بیش از سه هزار شرکت‌کننده با این پویش همراه شده و بیش از ۵۰۰۰ عکس و فیلم با موضوعات مشخص شده توسط ایشان ارسال و در فضای مجازی منتشر شده است. همچنین پک هدیه حاوی ابزار وسایل تهیه کاردستی و کتاب با موضوع محیط زیست به شرکت‌کنندگان با آثار برتر اهدا شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: