کد خبر: 3902655
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
مدیرکل انتقال خون استان تهران با اشاره شروع دوباره اعمال جراحی از مردم به ویژه دارندگان گروه‌های خونی منفی خواست به جهت اهدا به مراکز انتقال خون مراجعه کنند.
نیاز فوری به گروههای خونی منفی برای نجات جان بیمارانبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل انتقال خون استان تهران، محمدرضا مهدی‌زاده مدیرکل انتقال خون این استان از مردم نوعدوست و مهربان پایتخت برای حضور در مراکز اهدای خون دعوت کرد.

وی با اشاره به شروع دوباره عمل‌های جراحی در مراکز بیمارستانی سطح استان تهران گفت: در حال حاضر با کاهش محسوس ذخایر خونی مواجه هستیم و از همه کسانی که توان اهدای خون دارند و به طور ویژه دارندگان گروه‌های خونی منفی، درخواست می‌کنیم در این تعطیلات به یاری بیماران نیازمند به خون بشتابند.

مدیرکل انتقال خون استان تهران ادامه داد: امیدواریم با حضور مردم وقت شناس که در همه بزنگاه‌های سخت، ضرورت اهدای خون را برای نجات جان ییماران درک می‌کنند، بتوانیم در تامین فرآورده‌های خونی بیش از ۱۶۰ بیمارستان سطح استان تهران موقق باشیم؛ بنابراین گزارش در ایام تعطیلات چهارشنبه ۱۴ خرداد تا جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹، مراکز جامع اهدای خون وصال، شهرری، صدر، تهرانپارس و ستاری مشغول فعالیت خواهند بود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: