کد خبر: 3927906
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران، با اشاره به ضرورت هوشیاری در موضوع حجاب و عفاف از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی شهرک پوشاک اسلامی در استان تهران خبر داد.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، شکرالله حسن‌بیگی، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران، در جلسه ستاد عفاف و حجاب استان تهران با اشاره به توطئه‌های دشمن برای متأثر ساختن موضوع حجاب اظهار کرد: دشمنان به انحای مختلف به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند که در این راستا موضوعات فرهنگی به ویژه موضوع حجاب در تیررس اقدامات آنها قرار دارد که باید در این زمینه هوشیاری کافی داشته باشیم.

وی ادامه داد: در زمینه حجاب و عفاف مصوبه شورای انقلاب فرهنگی مبنای اقدامات است، که این مصوبه سه ماه پیش ابلاغ شده و باید گزارش اقدامات به ستاد ارائه شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران بیان کرد: در این جلسه همچنین یک سمن به صورت خودجوش متشکل از ۱۲۰ تولیدکننده برتر البسه اسلامی اعلام آمادگی کردند تا در زمینه تولید البسه اسلامی فعال شوند.

حسن بیگی سپس گفت: جهت فعالیت این سمن مقرر شد شهرداری‌های استان تهران مکان مناسبی را در اختیار این افراد قرار دهند تا نمایشگاه فروش و عرضه البسه با کیفیت و اسلامی به شهروندان ارائه شود.

وی با اشاره به موافقت معاون اقتصادی استاندار تصریح کرد: مصوب شد تا زمینی در یکی از شهرستان‌ها به این افراد تعلق گیرد تا زمینه ایجاد شهرک پوشاک اسلامی فراهم شود تا دسترسی به البسه اسلامی برای خانواده ها را تسهیل کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: