کد خبر: 3937237
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
دبیر اجرایی همایش بین‌المللی «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» از ارسال 180 چکیده مقاله و انتشار 10 کتاب در راستای این همایش خبر داد. 
ارسال/  آثار همایش «جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» در 10 جلد منتشر می‌شودبه گزارش ایکنا، محمد سوری، سرپرست پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی، چهارم آذر در نشست هماهنگی دبیرخانه همایش بین‌المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت بر لزوم برگزاری هرچه موفق‌تر این همایش بین‌المللی با وجود شرایط کرونایی تأکید کرد. 
 
وی گفت: سعی ما بر این خواهد بود که با برخی مهمانان خارجی هم مذاکراتی صورت گیرد تا به صورت مجازی در ایام برگزاری همایش در پنل‌های تعریف‌شده شرکت داشته باشند.
 
در این نشست، حجت‌الاسلام والمسلمین بابامیر، دبیر اجرایی همایش بین‌المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت تاکنون بیش از 180 چکیده به دبیرخانه همایش جاودانگی رسیده است که پس از ارزیابی‌های مکرر، نزدیک به 30 مقاله آماده برای انتشار است و مابقی چکیده مقالات در دست ارزیابی‌های علمی است. 
 
همچنین در این نشست مقرر شد اقدامات مقدماتی 10 کتاب در دست اقدام این پژوهشکده جهت انتشار در راستای همایش مذکور هر چه زودتر صورت گیرد و با همکاری و مشارکت اداره نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، لوگوی واحدی نیز برای طرح جلدهای این کتاب‌ها طراحی شود.  
 
احتمالاً این همایش 29 و 30 بهمن‌ماه 99 به صورت مجازی از سوی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: