کد خبر: 3937529
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس اهل سنت با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مسابقات سراسری قرآن، ویژه خانواده طلاب و روحانیون اهل سنت کشور را به صورت مجازی با عنوان «مهرواره قرآنی طاها» و شعار « قرآن، کتاب زندگی» برگزار می‌کند.

به گزارش ایکنا، هدف از برگزاری این مسابقات ترویج سبک زندگی اسلامی، شناسایی و تقویت استعدادهای قرآنی در خانواده‌های طلاب و روحانیون اهل سنت و همچنین ترویج معارف قرآن در فضای مجازی است.

این دوره از مسابقات در رشته‌های حفظ ۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء، حفظ موضوعی و سوره‌های منتخب، قرائت ترتیل و تحقیق، ترجمه و مفاهیم، یادداشت قرآنی، نقاشی و قصه‌گویی قرآن، خوشنویسی آیات قرآنی و همچنین تولید و نشر محتوای قرآنی در گروه‌های سنی مختلف برگزار می شود.

یادآور می‌شود، معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت پیش از این هفت دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت کشور را در چند مرحله و به شیوه حضوری برگزار کرده که امسال با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و عدم برگزاری مسابقات به صورت حضوری، هشتمین دوره این مسابقات را در قالب همین مهرواره برگزار می‌‌کند که طلاب و روحانیون نیز می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند.

«اولین مهرواره قرآنی طاها» آغاز به کار کرد

مهلت ثبت‌نام در «اولین مهرواره قرآنی طاها» تا ۱۵ آذرماه است و این تاریخ تمدید نخواهد شد.

طلاب و روحانیون علاقه‌مند به شرکت در این دوره از مسابقات، می‌توانند جهت ثبت‌نام در مسابقه به صفحه شخصی خود در سامانه طاها به آدرس اینترنتی https://taha.dmsonnat.ir مراجعه کنند.

همچنین، شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استان‌های خود و یا با شماره تماس ۰۲۱۶۳۴۹۷۰۰۰ ، داخلی ۲۳۰ و ۲۶۳ تماس بگیرند.

اخبار و اطلاعیه‌های این دوره از مسابقات و مهرواه قرآنی طاها را می‌توانید با نشان @sonnatquran در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: