کد خبر: 3954411
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
هفتمین هم‌اندیشی جایگاه مطالعات قرآنی در اعتلای علوم انسانی، با موضوع «باز‌زایی الهیات در عصر پساکرونا»، ششم اسفندماه از ساعت 9 تا 17 به همت پژوهشکده مطالعات قرآنی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، هفتمین هم‌اندیشی جایگاه مطالعات قرآنی در اعتلای علوم انسانی، با موضوع «باز‌زایی الهیات در عصر پساکرونا»، ششم اسفندماه از ساعت 9 تا 17 به همت پژوهشکده مطالعات قرآنی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و با همکاری انجمن مطالعات قرآنی و فرهنگ اسلامی برگزار و از طریق نشانی https://webinar.ihcs.ac.ir/b/ihc-my3-79n پخش می‌شود.

محورهای این همایش عبارت از «خوانش‌های نو از متون مقدس پس از کرونا»، «تأثیر کرونا در نوزایی الهیات از منظر اهمیت شرور»، «ظرفیت‌های فلسفه و عرفان اسلامی در تحولات الاهیاتی پساکرونا»، «نوزایی الهیاتی پساکرونا از منظر جامعه‌شناسی» و «تأثیر کرونا بر مناسک دینی» هستند.

در این نشست  مهدی اصفهانی، سیدمحمدعلی ایازی، فروغ پارسا، احمد پاکتچی، نعیمه پورمحمدی، مهراب صادق‌نیا، سیدمحمدهادی گرامی، عبدالمجید مبلغی، سعیده میرصدری، جعفر نکونام و هادی وکیلی به ایراد سخن می‌پردازند. دبیر علمی نشست فروغ پارسا و دبیر اجرایی نیز محمدعلی طباطبایی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: