کد خبر: 3977837
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
جامعه بانوان تقریبی کشور با صدور بیانیه‌ای از ملت غیور ایران برای حضور پرشور در انتخابات 28 خرداد دعوت به عمل آوردند.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، متن بیانیه جامعه بانوان تقریبی کشور به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«اِنّ اللهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقومٍ حتی یُغَیِّروا ما بِأنفُسِهِم»

سپاس و حمد خدای بی‌همتا را که بر ما منت نهاد و نعمت انقلاب اسلامی را به ما ارزانی داشت؛ انقلابى که امام امت بنیانگذار کبیر آن، به برکت وجود قدسی‌اش، با طرح اسلام ناب محمدی(ص)، زمینه وحدت و انسجام مسلمانان جهان را بر پایه نظام اسلامی فراهم آورد و همه ملت غیور ایران به خصوص بانوان سهم بسزایی در حفظ ارزش‌های آن داشته، دارند و خواهند داشت.

اینک در آستانه آزمونی تاریخی و سرنوشت ساز که چشم دوستان و دشمنان انقلاب و مردم ایران اسلامی بدان دوخته شده است، تمسّک به فرمایشات راهگشای مقام معظم رهبری (حفظه الله) برای عبور از گذرگاه‌هاى حساس تاریخی از جمله سربلندی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهاى اسلامى شهر و روستا و حضور مقتدرانه پای صندوق‌های رأی راز ماندگاری و استمرار توفیقات این نظام و ملت سرافراز است.

بدین وسیله ما بانوان فرهیخته تقریبی سراسر کشور از ملت شریف ایران و تمامی مذاهب اسلامی به خصوص بانوان سربلند جامعه دعوت می‌کنیم تا با حضور حداکثری و آگاهانه در پای صندوق‌های رأی در انتخابات ٢٨ خرداد ماه ١۴٠٠ حماسه ماندگار دیگری را در تاریخ ایران خلق کرده و ثابت کنند که حفظ وحدت ملی و پاسداشت ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی بالاترینِ ارزش‌هاست.

امید است با وحدت کلمه و مشارکت آگاهانه و مسئولانه در انتخابات پیش‌رو، قدم‌هاى روشن، موثر و محکمی در راستای پیشبرد گام دوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی برداشته شود.

جمعی از بانوان تقریبی استان‌های کردستان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، هرمزگان، کرمانشاه، گلستان، خراسان، فارس و بوشهر

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: