کد خبر: 3978464
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۲
آیت‌الله فاضل لنکرانی:
آیت الله فاضل لنکرانی امروز، 28 خرداد پس از شرکت در انتخابات با بیان این مطلب با اشاره به حساسیت این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، تاکید کرد: من امیدوارم که این دوره از انتخابات سبب یاس بیشتر دشمنان بشود و نقشه‌های دشمنان و خواب‌هایی که دشمنان برای این نظام دیده‌اند از بین برود.

ارسال//به گزارش ایکنا، آیت‌الله فاضل لنکرانی امروز 28 خردادماه پس از شرکت در انتخابات با بیان این مطلب با اشاره به حساسیت این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، گفت: مردم بیش از چهل سال ‌پای این انقلاب و این نظام و ارزش‌های آن ایستادند و  امیدواریم که این بار هم با حضور بسیار چشمگیر در این دوره حساس از انتخابات و با انتخاب اصلح، موجب تحکیم نظام اسلامی بشوند.

وی ادامه داد: مردم عزیز یقین داشته باشند که این رای ثواب بسیار بسیار بالایی دارد و هیچ تردیدی در این نیست که از عبادت‌های بسیار بزرگ است. این رای، رای به شخص نیست؛ رای به نظام اسلامی است و رای برای تدام این انقلاب با عطمت ماست و رای به اسلام است و این مطلبی است که شعار نیست و ‌واقعیت است.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) ادامه داد: من امیدوارم که این دوره از انتخابات سبب یاس بیشتر دشمنان بشود و نقشه‌های دشمنان و خواب‌هایی که دشمنان برای این نظام دیده‌اند از بین برود. من فکر می‌کنم دشمنان ما در هیچ دوره‌ای به این نحو متحد نبوده‌اند برای اینکه مردم را به عدم حضور در انتخابات تشویق کنند. سیاست همه دشمنان و محور کارشان بر عدم حضور مردم است. 

وی ابراز امیدواری کرد که مردم حضور چشمگیری در انتخابات داشته باشند و با رای خود، دشمنان را برای همیشه مایوس کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: