کد خبر: 4005147
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱
مرحله نهایی مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده‌های سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز با شرکت غیرحضوری متسابقان برگزار شد.

به گزارش ایکنا، مرحله نهایی مسابقات قرآن کریم ویژه کارکنان و خانواده‌های سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح شامل همسران و فرزندان دختر و پسر به صورت غیر حضوری و از طریق فضای مجازی در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل و اجزای ۱، ۳، ۵ ، ۱۰، ۱۵، ۲۰ و ۲۵ جزء قرآن، اذان و مفاهیم طی ۱۶ و ۲۳ مهرماه از ساعت ۸ تا ۱۸ در ستاد سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع برگزار شد.

حسن فراهانی، مدیرکل دارالقرآن وزارت دفاع امروز، 23 مهر، با حضور در محل استقرار داوران بخش بانوان طی گفت‌وگویی افزود: مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات با رقابت ۷۹۹ نفر در دو گروه بانوان و آقایان برگزار شد و از این تعداد ۳۸۷ نفر به مرحله نهایی راه پیدا کردند که مسابقات در بخش آقایان (شامل فرزندان پسر و کارکنان شاغل و وظیفه) با رقابت ۱۳۷ نفر جمعه هفته قبل برگزار  شد.

گزارش تصویری مسابقات قرآن کارکنان و خانواده‌های سازمان صنایع دریایی

وی افزود: رقابت بخش بانوان نیز با حضور ۱۱۴ راه‌یافته امروز در رشته حفظ کل و اجزاء و قرائت برپا شد.

فراهانی تصریح کرد: سه نفر برتر هر رشته به مسابقات سطح وزارت (آبان‌ماه) در دو گروه زیر 16 سال و بالای 16 سال راه خواهند یافت و در نهایت برترین‌ها در هر رشته به مسابقات نیروهای مسلح که بخش خانواده آن به میزبانی ارتش، آذرماه و بخش آقایان آن به میزبانی وزارت فاع، بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

یادآوری می‌شود، ابراهیمی، زهرا صریحی‌نژاد، پرنیان عصابخش، سلیمانی و امیر یوسفی از جمله اعضای گروه داوری در بخش بانوان بودند که با حضور در سالن اجتماعات ستاد سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع به قضاوت این دوره از رقابت‌ها پرداختند.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: