کد خبر: 4007933
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۷
آیین تودیع و تکریم حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا خان‌بیگی، رئیس پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه الزهرا(س) و معارفه و استقبال از حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعباس موسوی، مسئول جدید این نهاد، امروز 3 آبان‌ماه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی برگزار شد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه الزهرا(س)، فریده حق‌بین، سرپرست دانشگاه در این آیین با بیان اینکه هدف از برگزاری این مراسم قدرشناسی از دو دهه فعالیت خالصانه و مجاهدانه حجت‌الاسلام والمسلمین خان‌بیگی است، گفت: ایشان طی این سال‌ها در تمامی فراز و فرودها، یار صمیمی تمامی اعضای دانشگاه بودند و دفتر نهاد را به یک ملجأ برای همگان تبدیل کردند.
 
وی افزود: همچنین این مراسم برای استقبال از حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی است که ایشان نیز از متخلّقین هستند و حقیقتاً فضایل ایشان بر ما آشکار است و امیدواریم همواره همچون گذشته و با افقی جدیدتر ملجئیت نهاد را پاس بدارند.
 
سرپرست دانشگاه الزهرا‌(س) با بیان اینکه حجت‌الاسلام خان‌بیگی طی سال‌های حضورشان در دانشگاه نقشی بی‌بدیل در گسترش معروف‌ها و تهدید منکرها داشتند، ادامه داد: برگزاری برنامه‌های مختلف دینی، سفرهای زیارتی، ازدواج دانشجویی و... بخشی از فعالیت‌های ایشان طی این مدت است.
 
وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه الزهرا(س) از زحمات دکتر خان‌بیگی قدردانی کرد.
 
در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین خان‌بیگی، مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه الزهرا(س) با بیان اینکه هیچکس  نمی‌تواند از خداوند فیضی بگیرد، مگر آنکه آمادگی روحی آن را داشته باشد، گفت: بهترین روش برای آنکه انسان بتواند از خدا کسب رحمت و فضیلت کند این است که از خود خارج شود که بهترین راه خارج شدن از خویش، خدمت به دیگران است که امیدواریم خداوند توفیق خدمت به خلق را از ما نگیرد.
 
وی با تأکید بر سه ویژگی اصلی نهاد رهبری دانشگاه الزهرا(س) طی این مدت، افزود: رونق و شلوغی، ملجئیت برای کارکنان، اساتید و دانشجویان و برگزاری برنامه‌های متنوع در کنار تمامی فعالیت‌های مناسبتی از جمله شاخصه‌‌های مهمی بود که طی این مدت بر حفظ و گسترش آن تلاش کردیم.
 
مسئول پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه الزهرا در پایان ضمن تشکر از همه کسانی که مسبب پیشبرد اهداف نهاد دانشگاه بودند، از برگزاری این برنامه قدردانی و برای حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی نیز آرزوی توفیق و موفقیت کرد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: