کد خبر: 4016967
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۱

طرح‌های «سند راهبردی حوزه‌های علمیه در امور نخبگان و استعدادهای برتر» و مطالعه «تاسیس مدارس ویژه استعدادهای برتر»، به تصویب هیئت امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر رسید.

 طرح مطالعه تاسیس مدارس استعدادهای درخشان حوزوی به تصویب رسیدبه گزارش ایکنا، در یکصد و چهل و ششمین جلسه از سلسله جلسات کمیسیون هیئت امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر که در سالن جلسات این مرکز با حضور آیت‌الله غروی، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلی عماد و نمایندگانی از جامعه الزهراء(س)، حوزه علمیه اصفهان و حوزه‌های علمیه خواهران برگزار شد، طرح «سند راهبردی حوزه‌های علمیه در امور نخبگان و استعدادهای برتر» و طرح مطالعه «تاسیس مدارس ویژه استعدادهای برتر» به تصویب رسید.

همچنین در این جلسه، ضمن اصلاح ماده مربوط به شرایط پویایی علمی استعدادهای برتر، بر حمایت از استعدادهای برتر در دوره حمایت، منوط به «اشتغال به تحصیل در حوزه»، «عدم تاخیر در تحصیل» و «عدم افت در تحصیل» تأکید شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه ماده واحده مربوط به هدفمند‌سازی حمایت‌های مالی، به تصویب هیئت امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه رسید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: