کد خبر: 4030216
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۶

دومین جشنواره ملی مقدس‌نما؛ بهائیت، محفل خیانت با معرفی و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه خبری مفاز، آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی مقدس‌نما؛ «بهائیت، محفل خیانت» با حضور حجت الاسلام والمسلمین علیرضا روزبهانی، رئیس میز نقد بهائیت و فرق انحرافی دفتر تبلیغات اسلامی قم، حجت الاسلام علیرضا سعیدی، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج، مهشید ضیائی و مهناز رئوفی از متبریان بهائیت و جمعی از فعالان فرهنگی و هنری در سالن میلاد کرج برگزار شد. از بین ۱۰۷ پوستر رسیده به جشنواره، آثار سید جواد مظفری، راضیه فلاحیان، محبوبه جوادی‌پور موفق به کسب اول تا سوم شدند. همچنین محمود تنیده، محمدرضا حاجی ملاحسنی نیز در بخش پوستر مورد تقدیر گرفتند.
براساس این گزارش، از بین ۸۷ اثر در بخش کاریکاتور سید محمدجواد طاهری، محمود نظری و محمد علی رجبی به ترتیب نفر اول تا سوم شدند. در این بخش نیز از امیرحسین جعفری نژادان، علی شعبانی، مهران محمد پوران و‌ نازنین اسماعیل زاده نیز تقدیر به عمل آمد.
شایان ذکر است، جشنواره ملی «بهائیت، محفل خیانت» از سوی موسسه فرق و ادیان زاهدان (مفاز) با همکاری قطب های فکری – فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی و معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه این دفتر و جمعی از موسسات فعال در زمینه فرق انحرافی برگزار شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: