حزب الله محبوب‌ترین جنبش در لبنان بوده و خواهد بود
کد خبر: 4046433
تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۳
شیخ قاووق:

حزب الله محبوب‌ترین جنبش در لبنان بوده و خواهد بود

شیخ نبیل قاووق، عضو شورای مرکزی حزب الله تاکید کرد: با وجود شدیدترین هجمه های رسانه‌ای و سیاسی علیه مقاومت، محبوب‌ترین حزب در لبنان حزب الله بوده و خواهد بود.

به گزارش ایکنا به نقل از العهد، شیخ قاووق در مراسم حسینیه شهرک جبشیت به مناسبت نخستین سالروز شهادت علی یونس مجاهد حزب الله تاکید کرد: مداخلات آمریکا و عربستان سعودی آشکار است؛ اما همه این مداخلات و ابزارهای آن در داخل نمی‌توانند از این حقیقت بگذرند که محبوب‌ترین حزب در لبنان حزب الله است.

وی افزود: این اکثریت خاری در چشم دشمنان و حسدورزان باقی خواهد ماند و 15 ماه مه(انتخابات لبنان) شاهد خواهیم بود که مردم حامی مقاومت به دور و نزدیک ثابت خواهند کرد که اهل وفاداری هستند و برای صیانت از شرافت و مقاومت مسئولیت پذیر هستند و ضربه سیاسی بزرگی به همه نقشه های بیگانه علیه مقاومت می‌زنند.

شیخ قاووق گفت: مزدوران سفارتخانه‌ها از طرف آمریکا و با پول عربستان سعودی و امارات حمایت می‌شوند و این نشانه ضعف و نه قدرت آنهاست. مزدوری کردن برای آمریکا و عربستان سعودی معادلات و دستاوردهای مقاومت را ذره‌ای تغییر نخواهد داد.

این مسئول حزب الله افزود: این پول‌ها و دخالت‌ها شاید روی انسان‌های ضعیف النفس تاثیر گذارد، اما بر مردم حامی مقاومت تاثیر خواهد گذاشت؛ زیرا حامیان حزب الله شریف تر و عزیزتر از این هستند که مقاومت را کنار گذاشته یا بر سر آن چانه زنی کنند و مردم حزب الله شریف‌تر از آن هستند که خریده یا فروخته شوند.

شیخ قاووق با بیان اینکه همگان از جمله آمریکا منتظر انتخابات هستند، گفت: به آمریکایی‌ها و مزدوران آنها در منطقه می‌گوییم که لبنان قبل و بعد انتخابات هرگز صحنه خدمت به اهداف اسرائیلی نیست .

وی افزود: آمریکا و اسرائیل می‌خواهند لبنان خاستگاه خاورمیانه‌ای جدیدی باشد که با پیوستن به ائتلاف اسرائیل و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس چهره منطقه را تغییر دهد.

انتهای پیام
captcha