کد خبر: 4048195
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶

برنامه مدرسه قرآن و عترت دانشگاه تهران در ماه رمضان ۱۴۴۳ ویژه نوجوانان

جلسات و نشست‌های متعددی در ماه رمضان ویژه نوجوانان از سوی مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران برنامه‌ریزی شده است.

برنامه مدرسه قرآن ویژه نوجوانانبه گزارش ایکنا، جلسات و نشست‌های متنوعی در ماه رمضان ویژه نوجوانان از سوی مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران برنامه‌ریزی شده است که در این مطلب به آن‌ها پرداخته می‌شود.

جلسه نقش اسمای الهی در شکوفایی استعداد ویژه نوجوانان دوره دوم دبیرستان هر شب ساعت 22:30 با تدریس احمدرضا اخوت برپا می‌شود، این جلسه از طریق لینک www.skyroom.online/ch/elmshahr/rahbarenojavan در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین به صورت حضوری نیز به نشانی بزرگراه شهید ستاری شمال، نرسیده به بزرگراه همت، نبش بلوار شهید خلیل‌آبادی، مسجد جامع بعثت برگزار می‌شود.

پویش شبیه مادرم با موضوع آشنایی با ادعیه روزانه حضرت فاطمه(س) همراه با مسابقات هفتگی روزهای شنبه و سه‌شنبه ساعت 18 با تدریس هانی چیت‌چیان برگزار می‌شود و از طریق کانال رهبر نوجوان به نشانی https://ble.ir/rahbarenojavan امکان شرکت در آن فراهم است.

جلسه زره هزار گره (بسته ویژه عید تا عید) با موضوع شرح مختصر صوتی بر دعای جوشن کبیر هر روز ساعت 13 در کانال رهبر نوجوان با تدریس هانی چیت‌چیان برگزار می‌شود.

جلسه در مدار قرآن، ویژه‌برنامه شب‌های قدر  ویژه نوجوانان با تدریس هانی چیت‌چیان ساعت 22:30  برگزار می‌شود و از طریق نشانی www.skyroom.online/ch/elmshahr/rahbarenojavan در دسترس قرار می‌گیرد.

کلاس لذت فهم سوره‌های قرآن هر روز غیر از پنجشنبه و جمعه ساعت 18:15 الی 19:15 با تدریس دژبخش، حیدری، راعی، شریفی، رحمانی‌فر، انصاری، شاه‌منصوری و ضیایی‌فر ویژه نوجوانان 13 تا 18 سال برگزار می‌شود و از طریق نشانی www.skyroom.online/ch/elmshahr/rahbarenojavan امکان شرکت در آن فراهم است. این کلاس به صورت حضوری نیز در مدرسه قرآن واقع در خیابان کارگر شمالی برپا می‌شود.

کلاس تفکر با سوره مبارکه نجم در روزهای چهارشنبه ساعت 17 با تدریس شریفی ویژه نوجوانان پسر برگزار می‌شود و از طریق لینک www.skyroom.online/ch/elmshahr/rahbarenojavan امکان شرکت در آن فراهم است. این کلاس صرفاً به صورت مجازی برگزار می‌شود و بعد از ماه رمضان ویژه نوجوانان غیر تهرانی ادامه خواهد داشت.

کلاس تفکر با قرآن با محوریت سوره مبارکه فیل و قریش در روزهای پنجشنبه از ساعت 18:15 الی 19:45 با تدریس رحمانی‌فر ویژه نوجوانان پایه هشتم از طریق لینک https://gharar.ir/r/901d0e02 و به صورت حضوری نیز در مدرسه قرآن برگزار می‌شود.

کلاس تفکر با قرآن با محوریت سوره مبارکه طور پنجشنبه‌ها ساعت 17:30 الی 19 با تدریس حیدری به صورت حضوری ویژه نوجوانان پایه نهم در مدرسه قرآن برگزار می‌شود، https://www.skyroom.online/ch/elmshahr/rahbarenojavan نیز لینک شرکت مجازی در کلاس است.

کلاس تفکر با قرآن با محوریت سوره مبارکه یس نیز پنجشنبه‌ها ساعت 17:30 الی 19 با تدریس شاه‌منصوری ویژه نوجوانان پایه دهم به صورت حضوری در مدرسه قرآن برگزار می‌شود.

کلاس لذت فهم سوره‌های قرآن ویژه دختران نوجوان در روزهای فرد از ساعت 18:15 الی 19:15 با تدریس رضا دژبخش برپا می‌شود، و از طریق کانال مشکات نوجوانی به نشانی https://ble.ir/meshkatenojavani1 امکان شرکت در آن فراهم است.

کلاس طعم شیرین تدبر در قرآن هر روز ساعت 17 ویژه دختران 13 تا 18 سال با تدریس عسگریان از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/elmshahr/hekmat برگزار می‌شود.

کلاس مهارت‌آموزی همراه با تدبر در قرآن کریم روزهای پنجشنبه ساعت 14:30 الی 16:30 با تدریس بخشی ویژه دختران نوجوان 13 تا 18 سال برگزار می‌شود و از طریق کانال https://ble.ir/nojavantadabor امکان شرکت در آن فراهم است. همچنین به صورت حضوری نیز به نشانی بلوار یافت‌آباد، بلوار معلم، خیابان تختی، خیابان یادگار، دارالقرآن فاطمه الزهرا(س) برگزار می‌شود.

ترم 1 کلاس تکاوران نیز در روزهای دوشنبه ساعت 17:30 ویژه نوجوانان نهم تا دانشجویان سال اول برگزار می‌شود و لینک شرکت در آن نیز https://www.skyroom.online/ch/elmshahr/hekmat است.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :