کد خبر: 4072772
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰

آغاز پیش ثبت‌نام کاروان پیاده‌روی اربعین دانشگاه علامه طباطبایی

پیش ثبت‌نام کاروان پیاده‌روی اربعین، ویژه دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه علامه طباطبایی به همت بسیج دانشجویی و هیئت اصحاب عاشورایی، آغاز و تا ۱۰مردادماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.

به گزارش ایکنا، به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، با توجه به نزدیکی ایام محرم و صفر و اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و پیش‌بینی اربعین پر شور با توجه به تعطیلی دو ساله، بسیج دانشجویی و هیئت اصحاب عاشورایی دانشگاه علامه طباطبایی از همه‌ دانشجویان مشتاق زیارت، برای ثبت در پیاده روی اربعین دعوت می‌کند.
 
شرایط پیش ثبت نام متقاضیان اربعین حسینی 1401 به شرح زیر است:
 
-  در این مرحله صرفاً پیش ثبت نام انجام می شود و به منزله ثبت نام قطعی نیست.
 
- پیش ثبت نام از متقاضیان هیچ‌گونه تعهدی برای بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی مبنی بر اعزام نخواهد داشت و متعاقباً اطلاع رسانی برای ثبت نام قطعی انجام خواهد شد.
 
- چنانچه هرگونه محدودیتی از سوی دولت عراق برای تشرف به زیارت اربعین در نظر گرفته شود، نحوه ثبت نام قطعی متقاضیان از بین افرادی که پیش ثبت نام کرده‌اند تعیین و اعلام خواهد شد.
 
- افرادی که قصد تشرف به همراه کاروان دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی را دارند، در مرحله‌ی پیش ثبت نام در سامانه سماح به صورت فردی (به عنوان سرگروه) ثبت نام کنند.
 
- با توجه به اینکه نکات و موارد مهم از طریق شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه اطلاع رسانی خواهد شد، لذا در ثبت شماره تلفن همراه نهایت دقت را به عمل آورید. 
 
-  تاریخ انقضاء گذرنامه به صورت میلادی وارد شود.
 
- طبق مصوبه ستاد مرکزی اربعین حسینی تزریق حداقل دو دز واکسن کرونا از شرایط تشرف است و در صورتی که از زمان تزریق آخرین دز، شش ماه گذشته باشد، متقاضیان باید نسبت به تزریق دز یادآور اقدام‌ کنند. در زمان ثبت نام قطعی از وزارت بهداشت استعلام صورت می گیرد و بدیهی است از ثبت نام قطعی متقاضیانی که شرایط واکسیناسیون اعلامی را نداشته باشند، جلوگیری می شود.
 
- داشتن گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ اعزام الزامی است، در صورت لزوم نسبت به دریافت گذرنامه جدید اقدام شود.
مهلت پیش ثبت نام تا  ۱۰ مرداد ماه و زمان سفر ۱۷ تا ۲۵شهریورماه ۱۴۰۱ است.
 
لینک پیش ثبت نام https://survey.porsline.ir/s/9BymL9O0 است. متقاضیان حضور در این کاروان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی arbaeen-atu مراجعه کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha