کد خبر: 4079443
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۷

ابلاغ پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب به خانواده مرحوم شهیدی‌پور

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای از سوی آقای سیدعلی مقدم، معاون ارتباطات مردمی دفتر مقام معظم رهبری و رییس شورای عالی قرآن به مناسبت درگذشت استاد فقید قرآن کریم جناب حجت‌الاسلام شهیدی‌پور به خانواده آن مرحوم و اخوان ایشان ابلاغ شد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی شورای عالی قرآن، در پی درگذشت استاد فقید قرآن کریم، جناب حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا شهیدی‌پور، آقای سیدعلی مقدم، رئیس شورای عالی قرآن، در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره آن مرحوم برگزار شد حضور یافت.

وی ضمن دلجویی از همسر و فرزندان و بزرگداشت خدمات ارزنده مرحوم شهیدی‌پور، تسلیت رهبر انقلاب و مراتب تأثر و دعای معظمٌ‌له برای علو درجات آن مرحوم را به خانواده ایشان ابلاغ کرد. خانواده استاد فقید نیز ضمن تقدیر و تشکر، طول عمر و دعای خیر مقام معظم رهبری را خواستار شدند.

همچنین معاون ارتباطات مردمی دفتر مقام معظم رهبری، فقدان این استاد مخلص را به برادران آن مرحوم به ویژه حجت‌الاسلام و المسلمین آقای شیخ محمدتقی شهیدی‌پور تسلیت و با بیان این مطلب که رهبر معظم انقلاب به بنده مأموریت دادند که مراتب همدردی و تسلیت ایشان را به شما ابلاغ نمایم گفت: معظمٌ‌له برای آن مرحوم علو درجات و برای اخوان گرامی ایشان آرزوی توفیق نمودند. متقابلاً برادران استاد مرحوم نیز مراتب تشکر و تقدیر خود از پیام تسلی‌بخشی رهبر معظم انقلاب را اعلام و خواستار دعای خیر معظمٌ‌له شدند.

این پیام همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت استاد شهیدی‌پور که به همت جامعه قرآنی کشور و به میزبانی شورای عالی قرآن در روز چهارشنبه 26 مردادماه برگزار شد صادر و ابلاغ شد.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha