کد خبر: 3332167
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۳
گروه اندیشه: شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی با رویکرد تقویت تفکر انتقادی در علوم انسانی سامانه‌ای با عنوان «نقدِ نقد» راه‌اندازی کرده تا آثار این حوزه مورد نقد مجدد دانشجویان، اساتید و پژوهشگران قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی، با رویکرد تقویت تفکر انتقادی در علوم انسانی کشور و جلب مشارکت اساتید دانشگاه‌ها به بررسی و نقد بیش از 3000 کتاب علوم انسانی پرداخته است.
این شورا جهت دسترسی همگان به بانک نقد کتاب‌های علوم انسانی، سامانه ای با عنوان «نقدِ نقد» راه‌اندازی نموده تا آثار نقد شده توسط گروه های تخصصی (اقتصاد- تاریخ و باستانشناسی- روانشناسی- روش شناسی علوم انسانی اسلامی- زبان و ادبیات عربی- زبان و ادبیات فارسی- زبانشناسی و زبانها- علوم اجتماعی-علوم تربیتی- علوم سیاسی- فقه و حقوق- فلسفه و کلام و مدیریت) مورد توجه، بررسی و نقدِ مجدد همه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران قرار گیرد.
علاقمندان می توانند با ورود به سامانه شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی به نشانی اینترنتی www.shmoton.ir نقد و نظر خود را درباره کتاب مورد نظرشان به ثبت رسانده و در گفتمان نقد آثار علوم انسانی مشارکت کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: