کد خبر: 3688936
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
زائری نوشت:

بزرگترین اشتباه رضا خان و بزرگترین خطای ما در مورد حجاب

گروه شبکه‌های اجتماعی: حجت‌الاسلام زائری پیامی را در کانال شخصی خود در تلگرام در خصوص ‌بزرگ‌ترین اشتباه رضاخان در مورد حجاب و بزرگ‌ترین و خطا و اشتباه ما در این مورد سخن گفت.

‌به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، حجت‌الاسلام محمد زائری، مدیر مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی و کارشناس مذهبی در آخرین پیام کانال تلگرامی خود به بزرگ‌ترین اشتباه رضاخان در مورد حجاب و بزرگ‌ترین و خطا و اشتباه ما در این مورد پرداخت که متن آن به شرح زیر است.
Image result for ‫زائری‬‎در جامعه‌ای که هیچ کس به خاطر کارهای نکرده محاسبه نمی‌‌شود، طبیعتا کسی خطر نمی‌کند.تا کنون شنیده‌اید مردم راهپیمایی کرده باشند که چرا صدا و سیما برای رسوخ باور‌های انقلابی در ذهن مخاطب برنامه نمی‌سازد؟ تا حالا جایی خوانده‌اید که طلاب قم، کفن پوشیده باشند که چرا آموزش و پرورش نتوانسته است در کتاب‌های درسی و نظام آموزشی خود، همپای نیاز روز جامعه حرکت کند؟ عوضش تا دلتان بخواهد راهپیمایی کرده‌ایم و آتش‌ زده‌ایم و... که چرافلان عکس چاپ شد و فلان حرف زده شده است.

بزرگ‌ترین اشتباه رضاخان این بود گمان می‌کرد با زور و ضرب چهارتا مامور،می‌شود حجاب را برداشت و وقتی همه سرشان برهنه شد. ایران می‌شود بلاد راقیه! و بزرگ‌ترین و خطا و اشتباه ما، حالا امروز، از طرف دیگر قضیه این است که خیال می‌کنیم با فشار و قهر و نیروی انتظامی، می‌شود حجاب ترویج کرد....

نکته تلخ در تفاوت ماجرا این است که آنجا به اسم مخالف با دین، خشونت می‌ورزیدند و همین، گروهی از مردم را بیشتر به دین ترغیب می‌کرد و اینجا متاسفانه‌، به نام دین خشونت نشان می‌دهیم و گروهی از مردم را از دین فراری می‌دهیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha