کد خبر: 3804559
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

برترین‌ زنان کارآفرین ایران را شما انتخاب کنید

گروه جامعه ــ عموم مردم تا 10 اردیبهشت‌ماه سال جاری، فرصت دارند با رأی خود برترین زنان کارآفرین کشور را انتخاب‌ کنند.

به گزارش ایکنا؛ بانوان کشورمان در شرایط سخت تحریم نیز همچنان فعال و کارآفرین هستند. بسیاری از این بانوان، افرادی هستند که پس از انقلاب به دنیا آمده و تمام عمر خود را در شرایط تحریم سپری کرده‌اند، اما هرگز ناامید نشده و با اتکا به خلاقیت‌ها و توانایی‌های خود کارآفرینی کرده‌اند.

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با ایجاد سامانه‌ای برای انتخاب برترین کارآفرینان زن در شرایط جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران، از عموم مردم ایران دعوت کرده است تا با رأی خود بهترین‌های این عرصه را نتخاب کنند.

علاه‌قمندان می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز ۱۰ اردیبهشت‌ماه، در سامانه http://vote.women.gov.ir از میان 110 کارآفرین معرفی شده زن به حداکثر 10 نفر رأی بدهند. کارآفرینان برگزیده با بیشترین آرای مردمی در اردیبهشت‌ماه، معرفی می‌شوند و این روند پس از اردیبهشت‌ماه، با معرفی کارآفرینان بیشتر تداوم می‌یابد.

علاقه‌مندان برای مشاهده اطلاعات زنان کارآفرین و ثبت آرای خود، به سامانه http://vote.women.gov.ir وارد شده و با استفاده از گزینه زنان کارآفرین در منوی بالای صفحه و مطالعه اطلاعات شغلی و شرح مختصر از فعالیت هریک از آنها، به حداکثر 10 نفر رأی دهند.

با پایان زمان رای دهی در ساعت ۲۴ روز ۱۰ اردیبهشت‌ماه، برترین زنان کارآفرین دور اول شامل؛ ۱۰ نفر کارآفرین روستایی و ۱۰ نفر کارآفرین شهری که بیشترین رأی را کسب کرده‌اند، مشخص می‌شوند.

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha