کد خبر: 3843017
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
گروه اندیشه ــ نخستین همایش قرآن و روانشناسی با اعتبار علمی پژوهشی به همت هسته پژوهشی قرآن و روانشناسی دانشگاه تهران با هدف مرور و ارزیابی تازه‌های پژوهش در حوزه قرآن و روانشناسی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ نخستین همایش «قرآن و روانشناسی» با اعتبار علمی - پژوهشی، به همت هسته پژوهشی قرآن و روانشناسی دانشگاه تهران با هدف مرور و ارزیابی تازه‌های پژوهش در حوزه قرآن و روانشناسی برگزار می‌شود.

این همایش در دانشگاه تهران و طی روز‌های یکم و دوم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.
 
علاقه‌مندان می‌توانند چکیده مقالات خود را از نیمه مهرماه ۹۸ تا انتهای آذرماه ۹۸ به دبیرخانه این همایش ارسال کنند و براساس اعلام دبیرخانه همایش، مقالات کامل باید از آغاز دی تا انتهای بهمن‌ماه ۹۸ ارسال شوند.

از جمله محور‌های این همایش، می‌توان به «روش‌شناسی پژوهش‌های قرآنی»، «انسان‌شناسی از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)»، «رشد و تحول از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)»، «مسائل اجتماعی از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)»، «آسیب‌شناسی از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)»، «سلامت از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)»، «مشاوره و درمان از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)»، «تعلیم و تربیت از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)»، «زوجیت و خانواده از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)»، «شخصیت از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)»، «رسانه و ارتباطات از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)» و «رزم و دفاع از منظر قرآن کریم و روایات اهل‌بیت(ع)» اشاره کرد.

یادآور می‌شود، دبیرخانه این همایش در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، طبقه اول، کانون روان‌شناسی اسلامی واقع است.
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 09037675234 تماس بگیرند و یا به پایگاه‌های اطلاع‌رسانی : qpsy.ir یا Quranpsychology.com مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: