کد خبر: 3962955
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
ششمین شماره فصلنامه علمی - تخصصی مطالعات علوم قرآن به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و اداره نشریات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
ارسال// شماره ششم فصلنامه «مطالعات علوم قرآن» منتشر شدبه گزارش ایکنا، ششمین شماره فصلنامه علمی ـ تخصصی مطالعات علوم قرآن مربوط به زمستان 1399 منتشر و مقالات این شماره بر روی سامانه این نشریه به آدرس http://jqss.isca.ac.ir نمایه شد.
 
«بررسی و تحلیل جامعیت قرآن در تفسیر مفاتیح‌الغیب و المیزان» نوشته میلاد اسدی و جمال فروزند وحی، «بررسی شیوه‌شناسی تربیتی قرآن در عرصه پیرایش اخلاق فردی» اثر رضا نجفی، «آخرت‌باوری و مقاومت اسلامی» به قلم رقیه عالم و محمد رضاپور و «واکاوی راهکارهای انگیزشی سلامت روان در آموزه‌های اسلامی» نوشته مجتبی انصاری مقدم از جمله مقالات این شماره است. 
 
همچنین «ماهیت تدبر موضوعی در قرآن» به قلم علیرضا لکزایی و ابوالقاسم عاصی‌مذنب و محمدرضا شایق، «دولت اسلامی و ضرورت مقاومت با تأکید بر آموزه‌های قرآنی» نوشته مرتضی یوسفی‌راد و «اثبات مجاز در قرآن و مشخص کردن شرایط آن از دیدگاه علامه طباطبایی» اثر نسرین انصاریان از دیگر مطالبی است که در این شماره منتشر شده است.
 
فصلنامه مطالعات علوم قرآن در بانک اطلاعات نشریات کشور (Magiran)؛ پایگاه مجلات تخصصی نور (Noormags)؛ پایگاه استنادی سیولیکا (Civilica)، پایگاه استنادی جهاد دانشگاهی SID؛ پرتال جامع علوم انسانی کتابخوان همراه‌پژوهان (pajoohaan.ir) و پرتال نشریات دفتر تبلیغات اسلامی (http://journals.dte.ir) نمایه می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: