کد خبر: 3998463
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
با حکمی از سوی طیبی؛
در حکمی از سوی رییس جهاددانشگاهی، مهدی باصولی، معاون هماهنگی و امور مجلس این نهاد با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی منصوب شد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی،  سیدحمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی با پذیرش استعفای سیدمحمدجواد شوشتری در حکمی مهدی باصولی، معاون هماهنگی و امور مجلس این نهاد را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست جدید معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی منصوب کرد.

در متن  حکم طیبی آمده است؛

احتراماً، با عنایت به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی در جهاددانشگاهی به موجب این حکم با حفظ سمت به‌عنوان «سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی» منصوب می‌گردید.

انتظار دارد تمامی مساعی خویش را به‌منظور توسعه و ارتقای بیش از پیش فعالیت‌های پشتیبانی جهاددانشگاهی و همچنین هدایت، برنامه‌ریزی و نظارت بر کلیه فعالیت‌های مالی و اداری جهاددانشگاهی به کار ببندید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با همفکری و همکاری جهادگران عزیز در آن حوزه و امکانات و تجربیات موجود در انجام وظایف تعیین شده موفق و مؤید باشید.

رئیس جهاددانشگاهی همچنین در نامه‌ای جداگانه با پذیرش استعفای سیدمحمدجواد شوشتری از تلاش‌های صادقانه او در طول مدت تصدی «معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی» تقدیر و تشکر کرد.

یادآوری می‌شود، محمدجوادشوشتری با حکم محمدباقر قالیباف، به عنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی منصوب شد که برایشان در این سمت آرزوی موفقیت داریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: