کد خبر: 4010073
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳

هشتمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان یزد، صبح امروز به منظور بررسی و بازنگری برنامه سه‌ساله اتحادیه تشکیل شد.

هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان یزدبه گزارش ایکنا، هشتمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان یزد، صبح امروز، با حضور اعضا به منظور بررسی و بازنگری برنامه سه‌ساله اتحادیه تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه محمد شایق، قائم‌مقام اتحادیه به بیان توضیحاتی درباره مصوبات نشست فصلی اتحادیه قرآنی استان‌ها با اعضای هیئت مدیره کشوری پرداخت و سپس مقرر شد طی جلسه اعضای هیئت مدیره با مهران فاطمی، استاندار جدید یزد به توضیح درباره فعالیت‌ها و ظرفیت‌های بخش مردمی در حوزه امور قرآنی و همچنین وقف مشارکتی پرداخته شود تا میزان همکاری و تعامل آنها در طرح وقف مشارکتی بررسی شود.

در ادامه این جلسه به بررسی برنامه سه‌ساله اتحادیه پرداخته شد و در خصوص این برنامه با سه محوریت سیاست‌های حاکم و برنامه‌ها، اهداف و مأموریت‌ها، راهبرد برنامه‌ها، تصمیمات اولیه گرفته شد و مقرر شد تا طی دو جلسه فوق‌العاده، طی 18 و 25 آباماه درباره این برنامه تصمیم نهایی گرفته شود و جهت انجام و پیگیری به مدیرعامل اتحادیه ابلاغ شود تا در دستور کار قرار گیرد تا در فصل زمستان 1400 و سال‌های آینده مد نظر قرار گرفته شود.

محمد شایق، حجت‌الاسلام حمیدرضا مطهریان، حسین قادری بغدادآباد، حجت‌الاسلام محمدکاظم صباغی‌فیروزآبادی، امیر میرجلیلی به عنوان اعضای اصلی هیئت‌مدیره دوره دوم هستند. همچنین محمدرضا حسینی‌بغدادآبادی، سعید ملکوتیان و طیبه نصیری‌زارچ به عنوان هیئت بازرسی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان یزد هستند.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: