کد خبر: 4068255
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸

جذب طلاب و روحانیون جهت گذراندن خدمت مقدس سربازی

حجت الاسلام مهدوی طلب رئیس دفتر امور روحانیون ساعس فراجا از آغاز جذب طلاب و روحانیون جهت گذراندن خدمت سربازی در انتظامی خبر داد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی فراجا، حجت الاسلام والمسلمین مهدی مهدوی طلب از طلاب و روحانیون سراسر کشور جهت گذراندن خدمت سربازی در انتظامی ج.ا ایران دعوت کرد.


وی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند حضور روحانیون در جای جای ارگان‌ها یک حضور اثر بخش است و استمرار حرکت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی با حضور روحانیت شکل و سرعت می‌گیرد در همین راستا سازمان عقیدتی سیاسی فراجا از طلاب و روحانیون واجد شرایط و علاقه‌مند و ولایی که دارای روحیه جهادی و انقلابی هستند دعوت می‌کند جهت گذراندن خدمت مقدس سربازی در مقرهای نظامی، کلانتری‌ها، پاسگاه‌ها و پلیس‌های تخصصی برای انجام امور فرهنگی، معنوی و تبلیغی حضور یابند. ایشان در ادامه افزودند روحانیون عزیزی که انتظامی ج. ا ایران را برای انجام خدمت مقدس و مبارک سربازی انتخاب می‌کنند در اولویت جذب و گزینش سازمان عقیدتی سیاسی فراجا هستند.


مهدوی طلب در ادامه افزود: از نمایندگان طلاب، مدیریت حوزه‌های علمیه، اساتید و علما در سراسر کشور استدعا داریم طلاب و روحانیون توانمند با روحیه جهادی و انقلابی را برای حضور در تنها نیروی مسلح اجتماعی در راستای تحقق و تربیت پلیس تراز انقلاب اسلامی و جامعه قرآنی تشویق و ترغیب نمایند.

جذب طلاب و روحانیون جهت گذراندن خدمت مقدس سربازی

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha