کد خبر: 4073796
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷
مسئولان هیئت‌های بزرگ پیشنهاد دادند؛

حمایت‌های نمایشگاه «عطر سیب» به هیئت‌های کوچک‌تر اختصاص یابد

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: هیئت‌های بزرگ در جلسه‌ای که با شهردار تهران داشتند پیشنهاد کردند کمک‌های نمایشگاه «عطر سیب» به هیئت‌های کوچک‌تر اختصاص پیدا کند.

اختصاص کمک‌های «عطر سیب» به هیئت‌های کوچکمحمدامین توکلی‌زاده، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با ایکنا، گفت: با کاهش همه‌گیری ویروس کرونا، مجدداً این توفیق مهیا شده که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بتوانیم هیئت‌های حسینی را برپا کنیم. در شهرداری تهران سعی کرده‌ایم به وظیفه خودمان عمل کنیم و مانند سال‌هایی که از هیئت‌ها حمایت خوبی می‌شد، تداوم‌دهنده این راه باشیم.

وی افزود: با تدارکی که در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران دیده شد، نمایشگاه «عطر سیب» امسال هم با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی گوناگون مانند سازمان تبلیغات اسلامی برپا شد تا هیئت‌ها بتوانند با مراجعه به سامانه بیرق خدمات و ثبت درخواست، از بن خرید از بیستمین رویداد «عطر سیب» بهره ببرند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران هیئت‌های کوچک را مخاطبان اصلی «عطر سیب» دانست و گفت: هیئت‌های بزرگ و مجموعه‌هایی که به خیرین متصل هستند و توان مالی بالایی برای برگزاری مجالسشان دارند، در جلسه‌ای که با شهردار تهران داشتند، پیشنهاد کردند کمک‌های نمایشگاه «عطر سیب» به هیئت‌های کوچک‌تر و نوپا اختصاص پیدا کند تا هیئت‌هایی که توان و ظرفیت کمتری برای جمع‌آوری نذورات دارند نیز مراسم عزای حضرت اباعبدالله(ع) را شایسته برگزار کنند. این روحیه بسیار خوبی بود که با آن مواجه شدیم.

اختصاص کمک‌های «عطر سیب» به هیئت‌های کوچک

توکلی‌زاده در پایان گفت: البته مبلغ بن خریدی که برای اختصاص به هیئت‌ها در نظر گرفته شده مبلغ بالایی نیست و به قول معروف نمک یک آش است؛ با این حال کمک می‌کند هیئت‌هایی که شاید در ابتدای راه باشند، با استفاده از این تسهیلات مشکلات کمتری در تأمین اقلام مورد نیازشان داشته باشند.

بیستمین رویداد «عطر سیب» با هدف تأمین محصولات و خدمات محافل حسینی شهر تهران از دوم تا نهم مردادماه از ساعت ۱۶ تا ۲۳ به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در میدان امام حسین(ع) در حال برگزاری است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha