کد خبر: 4219051
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۵

گرامیداشت شهدای خدمت با حضور پیروان ادیان توحیدی

مراسم گرامیداشت شهدای خدمت با حضور نمایندگان پیروان ادیان توحیدی در بنیاد ایران‌شناسی برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، بنیاد ایران‌شناسی، آئین گرامیداشت یاد و خاطره خادمان شهید راه عزّت ایران و ایرانی، شهید جمهور و ریاست عالیه بنیاد ایران‌شناسی و همراهان را با حضور نمایندگان پیروان ادیان توحیدی در روز شنبه ۱۲ خرداد ماه برگزار می‌کند. 
 
در این مراسم محمدحسین رجبی دوانی؛ رئیس بنیاد ایران‌شناسی، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه؛ دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماموستا عبدالسلام کریمی؛ مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، موبد هرمز خسرویانی؛ نماینده انجمن موبدان، همایون سامه یح؛ نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی، شارلی انویه تکیه؛ نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی، یوناتن بت‌کلیا؛ رئیس انجمن آشوریان تهران و افشین نمیرانیان؛ رئیس انجمن زرتشتیان تهران به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت. 
 
این مراسم گرامیداشت در روز شنبه ۱۲ خرداد ماه و از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۰۰ در تالار محتشم کاشانی بنیاد ایران‌شناسی برگزار می‌گردد و علاقه‌مندان و دوستداران شهدای خدمت و مردم شهید‌پرور ایران می‌توانند در این مراسم شرکت نمایند. 
 
طبق ماده ۶ اساسنامه بنیاد ایران‌شناسی، ریاست عالیه این بنیاد با رئیس جمهوری اسلامی ایران است و در طول دولت سیزدهم نیز شهید آیت‌الله رئیسی به عنوان ریاست عالیه بنیاد ایران‌شناسی همواره پیگیر مسائل و موضوعات ایران‌شناسی بوده و در مواردی به ارائه نکات راهگشایی در حل مشکلات این حوزه پرداختند. شهید جمهور، توجه و حساسیت بسیاری به هویت ایران_ اسلامی داشتند و به محوریت نقش بنیاد ایران‌شناسی در این حوزه تاکید داشتند.
 
مراسم گرامیداشت شهدای خدمت برگزار می‌شود
انتهای پیام
captcha