کد خبر: 3842581
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
گروه جامعه ــ دومین گردهمایی فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و چهارمین همایش هیئت‌های فعال در عرصه اربعین برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ دومین گردهمایی فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و چهارمین همایش «هیئت‌های فعال در عرصه اربعین» با محوریت اربعین و تمدن نوین اسلامی و غرفه‌های فرهنگی نمایشگاه «جامع نیازمندی‌های اربعین ۲» توسط جامعه ایمانی مشعر برگزار می‌شود.

دومین گردهمایی فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و چهارمین همایش هیئت‌های فعال در عرصه اربعین با محوریت اربعین و تمدن نوین اسلامی به همت جامعه ایمانی مشعر و با همکاری مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

این همایش با هدف ایجاد هماهنگی‌های لازم بین نیرو‌های جبهه فرهنگی انقلاب در حوزه اربعین و فعالان این عرصه و همچنین پیگیری اهداف مشترک و همسو جهت فرهنگ‌سازی در این امر طی روزهای ۲۸ و ۲۹ شهریورماه، در شبستان کربلا واقع در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، دومین گردهمایی فعالان اربعین یک محوریت اصلی به‌نام اربعین و تمدن نوین اسلامی و هشت محور فرعی دارد که به مباحث و جنبه‌های مختلف اربعین پرداخته است.

همچنین در آستانه پیاده‌روی اربعین حسینی، نمایشگاه «جامع نیازمندی‌های اربعین ۲» در قم برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این نمایشگاه، عرضه محصولات و خدمات فرهنگی، بهداشتی، رفاهی و ملزومات پیاده‌روی اربعین است.

غرفه‌های فرهنگی نمایشگاه «جامع نیازمندی‌های اربعین ۲» شامل معرفی موکب‌های خارجی و اقدامات انجام شده در سال‌های قبل و در مسیر پیاده‌روی اربعین، پاسخگویی به شبهات، معرفی بچه‌های گروه امانتداری در نجف، برگزاری کتابخوانی، معرفی طرح‌های نائب الشهید و شهدای راه کربلا می‌شود.

همچنین بخش رفاهی این نمایشگاه شامل غرفه‌های ایرانسل، همراه اول و سیم‌کارت‌های عراقی، معرفی طرح‌های اربعین، فروش کفش و کوله پشتی، مشاوره و بسته‌های اربعین است. در فروشگاه فرهنگی این نمایشگاه، فروش چای هیئت، کفش، محصولات فرهنگی، کتیبه و پرچم و نوشت‌افزار‌های اسلامی - ایرانی، چوب‌های پرچم آنتن و دسته سلفی ارائه می‌شود.

این نمایشگاه از ۲۶ تا ۲۹ شهریورماه، از ساعت ۱۷ تا یک بامداد در شبستان امام هادی(ع) واقع در ورودی درب یک مسجد مقدس جمکران، شبستان امام‌هادی (ع) میزبان علاقه‌مندان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: