کد خبر: 3855494
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
گروه جامعه ــ هفتمین نمایشگاه آثار هنری تجسمی و صنایع دستی قربانیان اسیدپاشی و هنرمندان حامی این قربانیان فردا، 19 آبان‌ماه، در گالری مهر هنر افتتاح می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی با همکاری مؤسسه خیریه متوسلین به امام رضا(ع)، هفتمین نمایشگاه آثار هنری تجسمی و صنایع دستی به نفع قربانیان اسیدپاشی را برگزار می‌کند.

این نمایشگاه با عنوان «هویت» فردا یک‌شنبه 19 آبان‌ماه، با حضور جمعی از قربانیان اسیدپاشی و حامیان آنها از ساعت 14 تا 20 در گالری مهر هنر افتتاح می‌شود و علاقه‌مندان تا 23 آبان‌ماه، از ساعت 11 تا 20 فرصت دارند از این نمایشگاه بازدید کنند. مراسم اختتامیه نیز 24 آبان‌ماه، از ساعت 14 تا 20 برگزار می‌شود.

از جمله هنرمندان قربانی اسیدپاشی که آثار آنها در این نمایشگاه عرضه شده می‌توان به حضور نرگس الحقی، زیور پروین، معصومه عطایی، الهام سلطانی، محسن مرتضوی، آرزو سادات هاشمی‌نژاد و فاطمه قاسمی اشاره کرد.

همچنین جمعی از هنرمندان کشورمان از جمله محمد استانستی، مرتضی موحدی، مسعود قنبری و ... نیز در حمایت از قربانیان اسیدپاشی آثار خود را در این نمایشگاه عرضه کرده‌‌اند.

لازم به ذکر است؛ گالری مهر هنر در تهران، میدان تجریش، خیابان دزاشیب، پلاک 135 واقع شده و بازدید و خرید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است. عواید گالری مهر هنر نیز صرف امور خیریه می‌شود.

آثار هنری قربانیان اسید‌پاشی را در گالری مهر هنر ببینید

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: