کد خبر: 3882455
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

قدردانی آیت‌الله العظمی جوادی از همه پزشکان و پرستاران کشور

آیت‌الله جوادی آملی در پیامی از جامعه پزشکی، وزیر، معاونان وزیر و از همه عزیزان و برادران و خواهران که در درمان بیماری‌ها و در تأمین بهداشت مردم سعی بلیغ دارند، تشکر و قدردانی کردند. 

قدردانی آیت الله العظمی جوادی از همه پزشکان و پرستاران کشوربه گزارش ایکنا، آیت‌الله جوادی آملی در پیامی از جامعه پزشکی که در درمان بیماری‌ها و در تامین بهداشت مردم سعی بلیغ دارند، تشکر و قدردانی کردند. متن پیام به این شرح است:
 
خدای سبحان گاهی انسان را به نعمت امتحان می‌کند و گاهی به نقمت!؛ در سوره مبارکه فجر آمده است: "فَأَمَّا الْإِنْسَانُ إِذَا مَا ابْتَلَاهُ رَبُّهُ فَأَکْرَمَهُ وَنَعَّمَهُ فَیَقُولُ رَبِّی أَکْرَمَنِ...." آزمون الهی دو قسم است گاهی به رفاه است گاهی به رنج!
 
این بیماری خطرناک کرونا که عده‌ای را در جامعه گرانقدر و عزیز ما درگیر کرده، امیدواریم آنها که مبتلا نشده‌اند، از باب دفع بیماری مبتلا نشوند و خدا عنایت کند و آنها که مبتلا شده‌اند، از باب رفع بیماری، بر اساس "و نُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ ما هُوَ شِفاءٌ وَ رَحْمَةٌ" شفا پیدا کنند.
 
از جامعه پزشکی، از وزیر محترم، از معاونانشان از همه عزیزان و برادران و خواهرانی که سعی بلیغ دارند در درمان بیماری‌ها و در تامین بهداشت مردم، متشکریم.
 
هم به بیماران شفاء عنایت کند، هم از این بزرگواران به احسن وجه بپذیرد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha