کد خبر: 3916265
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
از سوی معاون اول رئیس‌جمهور؛
ماده واحده «فرآیند و مرجع تدوین سند ملی وقف و امور خیریه» که در جلسه ششم ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور به تصویب رسیده است، از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

اسحاق جهانگیری

به گزارش ایکنا به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، ماده واحده «فرآیند و مرجع تدوین سند ملی وقف و امور خیریه» که در جلسه ششم ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور مورخ ۴ مردادماه 99 به تصویب رسیده است، از سوی اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
 
بر اساس این ماده واحده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موظف است با همکاری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی سند ملى وقف و امور خیریه را از زمان ابلاغ با رعایت چارچوب تدوین اسناد ملی حوزه فرهنگ تدوین و به ستاد هماهنگی نقشه مهندسی فرهنگی کشور ارائه کند.

گفتنی است اجرای این مصوبه منوط به رعایت الزامات متناظر اعم از عدم اختصاص منابع مالی و تشکیلاتی جدید و عدم مغایرت با مقررات لازم‌الاجرا مرتبط است.

متن ماده واحده «فرآیند و مرجع تدوین سند ملی وقف و امور خیریه» به شرح زیر است:
 
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موظف است با همکاری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، و در راستای اجرای اقدام ملی ۱۱ قبل راهبرد کلان ۱۲ نقشه مهندسی فرهنگی کشور و با توجه به مفاد بند ۲ شق(الف) ماده واحده وظایف و ترکیب اعضای ستاد هماهنگی نقشه مهندسی فرهنگی کشور(مصوب جلسه ۷۴۸ مورخ ۱۳۹۳/۳/۲۷) سند ملى وقف و امور خیریه را از زمان ابلاغ با رعایت چارچوب تدوین اسناد ملی حوزه فرهنگ تدوین و به ستاد هماهنگی نقشه مهندسی فرهنگی کشور ارائه نماید.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: