کد خبر: 3985635
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۹
وزارت بهداشت آخرین آمار وضعیت کرونا در ایران را اعلام کرد که برخلاف گذشته میزان تزریق واکسن روزانه در این آمار نیامده و اعلام شده است که طی 24 ساعت گذشته 213 بیمار دیگر فوت کرده‌اند.

آخرین آمار کرونا بدون آمار واکسن/ 213 نفر دیگر فوت کردند

به گزارش ایکنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: از دیروز تا امروز ۳۰ تیرماه ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۷ هزار و ۳۷۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۷۵۵ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به سه میلیون و ۶۰۳ هزار و ۵۲۷ نفر رسید.

متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۷ هزار و ۸۳۷ نفر رسید. خوشبختانه تاکنون نیز سه میلیون ۱۸۵ هزار و ۹۴۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

چهار هزار و ۵۱۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۲۵ میلیون و ۲۶۲ هزار و ۳۴۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۲۳۲ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۱۷ شهر در وضعیت نارنجی، ۹۹ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

لازم به ذکر است، امروز وزارت بهداشت دیرتر از روزهای قبل آمار روزانه کرونا را اعلام کرد که در این آمار برخلاف گذشته میزان واکسن تزریق شده اعلام نشده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: