کد خبر: 4030375
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱

وزارت بهداشت از ابتلای سه هزار و 503 نفر طی 24 ساعت گذشته به کرونا خبر داد و اعلام کرد: طی همین مدت 30 بیمار نیز فوت کرده‌اند.

۳۵۰۳ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور/ 30 بیمار فوت کردند

به گزارش ایکنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۶۰ میلیون و ۴۶۵ هزار و ۴۵۲ نفر دُز اول، ۵۳ میلیون و ۵۱۷ هزار و ۵۷۳ نفر دُز دوم و ۱۴ میلیون و ۲۶۹ هزار و ۷۹۹ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۲۸ میلیون و ۲۵۲ هزار و ۸۲۴ دُز رسید. در شبانه روز گذشته نیز ۳۲۹ هزار و ۷۵۹ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

از دیروز تا امروز دوم بهمن ماه بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و ۵۰۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۴۲۶ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به شش میلیون و ۲۴۵ هزار و ۳۴۶ نفر رسید.

متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۰ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۲۰۲ نفر رسید و خوشبختانه تاکنون شش میلیون ۷۸ هزار و ۲۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

هزار و ۲۱۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۴۳ میلیون و ۹۵۳ هزار و ۶۱۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: