کد خبر: 4045734
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
12 فروردین انجام می‌شود

مدیرعامل برج میلاد با تشریح ویژه‌برنامه‌های روز جمهوری اسلامی اعلام کرد: پرش چتربازان با پرچم ایران، جشنواره بادبادک، اجرای سرود، اجرای نمایشی ورزش‌های رزمی و اجرای ویژه راپل توسط نیروهای ویژه ناجا ازجمله برنامه‌های ما در این روز است.

پرش چتربازان با پرچم ایران از فراز برج میلاد

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی برج میلاد، عباس حیدری، مدیرعامل این مرکز اظهار کرد: برنامه‌های روز ۱۲ فروردین ما بسیار گسترده است و مردم می‌توانند با حضور در برج میلاد این برنامه‌ها را تماشا کنند. ضمن آنکه جشنواره بادبادک‌ها را برای کودکان در آسمان برج میلاد تدارک دیده‌ایم و قرار است ۱۰ هزار بادبادک در این روز به پرواز دربیاید.

وی ادامه داد: در صورت مساعد بودن هوا پرش چتربازان عملیات هوایی سپاه ‌‌پاسداران با پرچم جمهوری اسلامی ایران را از فراز برج میلاد خواهیم داشت.

به گفته مدیرعامل برج میلاد، نمایش اقتدار یگان موتور سنگین سواران سپاه پاسداران، رژه موتورسواران، پرواز پاراموتورهای سپاه بر فراز برج میلاد و اجرای برنامه‌های نمایشی از دیگر برنامه‌های برج در این روز است.

حیدری با اشاره به اجرای ورزش‌های رزمی، نمایشی و زورخانه‌ای ویژه ۱۲ فروردین‌ گفت: اجرای گروه سرودهای انقلابی و سرودهایی با مضامین ایران و اهتزاز پرچم ایران از دیگر برنامه‌های ماست.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: