کد خبر: 4068053
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴

سیزدهمین همایش بین‌المللی «پژوهش‌های قرآنی» برگزار می‌شود

حجت الاسلام سیدکریم خوب‌بین خوش‌نظر، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری سیزدهمین همایش بین‌المللی «پژوهش‌های قرآنی» خبر داد.

به گزارش ایکنا، وی در تشریح این خبر اظهار کرد: این دوره از همایش با موضوع: «روش شناسی استخراج علوم انسانی قرآن بنیان» و با حضور اندیشمندانی از داخل و خارج کشور همزمان با سی و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌گردد.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین خوب‌بین خوش‌نظر، گفت: این همایش در چهار محور کلی «ماهیت، مبانی و شاخصه‌ها»، «قلمرو و گونه‌ها»، «پیامدها، آسیب‌ها و چالش‌ها» و «راهکارها» برگزار می‌گردد.
 
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در خصوص زمانبندی سیزدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی اظهار کرد آخرین مهلت ارسال مقالات به این همایش، نیمه دی ماه 1401 خواهد بود و اختتامیه همایش، همزمان با اختتامیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برگزار خواهد شد.
 
وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان جهت شرکت در این همایش می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی https://qhem.quran.ac.ir/ یا آدرس: قم، بلوار 15 خرداد، خیابان شهید میثمی، سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، دبیرخانه مرکزی سیزدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی و همچنین شماره تماس 37604070-025 اقدام کنند.
سیزدهمین همایش بین‌المللی «پژوهش‌های قرآنی» برگزار می‌شود
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha