کد خبر: 4073865
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵

۲۵ درصد تخفیف صدور انواع بیمه‌نامه برای هیئات سراسر کشور

با همکاری بنیاد دعبل خزاعی و شرکت بیمه رازی، امکان بهره‌مندی هیئات مذهبی سراسر کشور از ۲۵ درصد تخفیف در صدور انواع بیمه‌نامه (مسئولیت مدنی، آتش‌سوزی و ...) در ایام محرم و صفر فراهم شده است.

بیمه هیئت‌های مذهبی

به گزارش ایکنا، بیمه مراسم عزاداری در مساجد و هیئت‌های مذهبی در واقع یک بیمه مسئولیت است که مسئولیت مدنی بانی یا مدیر یا هیئت مدیر تکایا، حسینیه‌ها و یا مساجد را در برابر شرکت‌کنندگان در مراسم ناشی از خطرات تحت پوشش را بیمه می‌کند.

از آنجایی که در بسیاری از هیئت‌های مذهبی مردم به‌صورت خودجوش و از روی عشق و علاقه و ارادت به ائمه اطهار مبادرت به برگزاری مراسم عزاداری می‌کنند معمولاً سازمان‌دهی و مدیریت کمتری حاکم بر این مراسم بوده و لذا این نوع مراسم می‌تواند آبستن حوادث ناگواری نیز باشد.

حوادثی همچون آتش‌سوزی، برق‌گرفتگی، انفجار، سقوط داربست‌ها سقوط پنکه، سقوط نورافشان، سقوط علامت و حوادثی که در حین آشپزی و پخت پز غذا ممکن است رخ دهد ازجمله حوادثی هستند که در مراسم عزاداری بیمه می‌شوند.

در همین راستا با همکاری بنیاد دعبل خزاعی و شرکت بیمه رازی، امکان بهره‌مندی هیئات مذهبی سراسر کشور از ۲۵ درصد تخفیف در صدور انواع بیمه‌نامه(مسئولیت مدنی، آتش‌سوزی و ...) در ایام محرم و صفر تا تاریخ ۷ مهر ۱۴۰۱ فراهم شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای صدور بیمه‌نامه با ارائه کد رایانه‌ای قرارداد ۷۹۷۸ به نمایندگی‌های بیمه رازی مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha