کد خبر: 1375910
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۱
فردا در دانشگاه علامه طباطبایی؛
گروه اندیشه: همایش ملی «ولایت و امامت از منظر علامه طباطبایی» فردا با سخنرانی اساتید برجسته و سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، همایش ملی «ولایت و امامت از منظر علامه طباطبایی» فردا دوشنبه، 28 بهمن‌ماه به همت گروه معارف اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی در دانشکده الهیات، ادبیات و زبان‌های خارجی این دانشگاه برگزار می‌شود.
بنا بر این گزارش، این همایش که به منظور بررسی و ارائه دیدگاه‌های فیلسوف معاصر علامه طباطبایی و در راستای توسعه و تعمیق معارف اسلامی طراحی شده در قالب همایشی یک‌روزه و با سخنرانی اساتید و محققان برجسته اجرا خواهد شد.
در این همایش حسین سلیمی، سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی و حجت‌الاسلام و المسلمین احمد احمدی، غلامرضا اعوانی و غلامحسین ابراهیمی دینانی سخنرانی خواهند کرد.
یادآور می‌شود، پیش از این فراخوان این همایش در چهار محور «مبانی، ضرورت و ادله ولایت و امامت از منظر علامه طباطبایی»، «صفات امام»، «ولایت امام» و «مهدویت» اعلام شده بود و فردا مقالات برگزیده در این محورها ارائه خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش که از ساعت 9 تا 16 فردا دوشنبه 28 بهمن‌ماه برگزار می‌شود، می‌توانند به دانشکده الهیات، ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در خیابان علامه طباطبایی جنوبی در انتهای پل مدیریت واقع در بزرگراه شهید چمران مراجعه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: